استفاده از فوم آرایشی موجب از بین رفتن عوامل استرس زا می شود

فوم آرایشی یورتان مبتنی بر پلی اتر که در اینجا فاش شده است، قابلیت حمل و احساس در استفاده از یک ترکیب آرایشی را افزایش می دهد.

موارد فوق و سایر جنبه‌ها، ویژگی‌ها و مزایای تجسم‌های نمونه فاش شده از توضیحات مفصل زیر که در ارتباط با نقشه‌های همراه آن گرفته شده است.

نمای سه بعدی است که ساختار مشبکی از فوم اورتان مبتنی بر پلی اتر را نشان می دهد.

تجسم‌های نمونه اکنون در ادامه با اشاره به نقشه‌های همراه، که در آن تجسم‌های نمونه نشان داده شده‌اند، به طور کامل‌تر توضیح داده می‌شوند.

در یک جنبه، فوم یورتان مبتنی بر پلی اتر آغشته به ترکیب آرایشی ارائه شده است. از جنبه ای دیگر، فوم یورتان مبتنی بر پلی اتر ممکن است به عنوان یک حامل عمل کند که یک ترکیب آرایشی روی آن حمایت و حفظ می شود.

فوم

همانطور که در اینجا استفاده می شود، “فوم اورتان” به معنای رزین پلی یورتان فوم شده و جامد است، و همچنین ممکن است به عنوان “اورتان فوم شده” بیان شود.

همانطور که در اینجا استفاده می شود، “دوام” به معنای درجه ای از هر ماده ای است که بدون ذوب، پارگی یا تورم، هنگامی که مواد به یک ترکیب آرایشی آغشته شده و در دمای از پیش تعیین شده برای مدت زمان از پیش تعیین شده نگهداری می شود، حفظ شود.

همانطور که در اینجا استفاده می شود، “قابلیت پر کردن” به معنای توانایی هر ماده برای پر کردن یک ترکیب آرایشی در آن است و ممکن است به عنوان زمان مورد نیاز برای پر کردن مقدار از پیش تعیین شده از ترکیب آرایشی نشان داده شود.

اختراع حاضر نیز متفاوت از قسمت بالای تکیه گاه فوم یورتان است که با پارچه، توری، پارچه نبافته و غیره پوشانده شده است.

طبق تجسم دیگری، فوم یورتان ممکن است ساختار سلولی باز داشته باشد.

فوم یورتان ساخته شده از طریق فرآیند کف سازی و بتن ریزی دارای سلول بسته یا سلول نیمه باز است.

هنگامی که فوم یورتان دارای ساختار سلولی بسته است، حباب های هوا ممکن است در یورتان به دام بیفتند تا فوم یورتان به راحتی با یک ترکیب آرایشی امولسیون شده با ویسکوزیته پایین آغشته نشود.

اختراع حاضر می تواند یک ساختار سلول باز کامل را ارائه دهد که در آن تنها قاب هایی پس از شبکه سازی سطوح سلولی فوم ها از طریق فرآیند شبکه سازی باقی می ماند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.