بازار خرید قیسی خشکبار ارزان

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و اطلاعات و آگاهی مردم از بسیاری از مطالب مفید مانند خواص تنقلات و خشکبار، باعث شده تا بازار خرید میوه های خشک رونق بگیرد. بازار خرید قیسی خشکبار یکی از این بازارها می باشد که طرفداران بسیاری نیز دارد، برای تهیه قیسی می توان از سوپر مارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای یا آجیل فروشی ها، آن را تهیه کنید. بازار خرید قیسی خشکبار ارزان

بررسی کیفی انواع قیسی

بررسی کیفی انواع قیسی

ایران به کشور چهارفصل معروف است که به دلیل آب و هوای معتدل و خاک مناسب هر نوع میوه ای در آن رشد می کند و در نتیجه تنوع بالای میوه ها را نیز دارد، زردآلو یکی از این میوه ها می باشد که بسیاری آن را برای فصل زمستان خشک کرده که به آن برگه زرد آلو می گویند و بسیاری نیز آن را به صورت قیسی درست می کنند که بسیار خوشمزه و نرم می باشد، مربای زردآلو نیز بسیار مفید و خوشمزه می باشد.

انواع قیسی:

امروزه دستگاه‌های خشک کن فوری نیز در بازار وجود دارد تا بتوان قیسی یا انواع میوه ها را خشک نمود که برای ماندگاری رنگ زرد و طلایی به آن گوگرد می زنند. قیسی در بازار به صورت فله و بسته بندی به فروش می رسد.

از فواید خشکبار و همچنین قیسی می‌توان به کاهش وزن و کاهش چربی و قند خون اشاره کرد و همچنین باعث شفاف سازی و روشن شدن پوست صورت و ضخیم شدن موها شده و از ریزش آنها جلوگیری می کند، این خوشمزه نرم به دلیل داشتن روی و منیزیم و همچنین آهن برای کم خونی بسیار مفید می باشد.

قیسی یکی از تنقلات پرطرفدار بچه ها نیز می باشد که می توان آن را در مدرسه یا پارک و تفریح برای بچه ها خریداری نمود، پدربزرگ و مادر بزرگ ها نیز به دلیل نرمی آن، یکی دیگر از طرفداران این خوردنی خوشمزه نیز می باشند.

فروشنده قیسی خشکبار باکیفیت

فروشنده قیسی خشکبار باکیفیت برای خرید قیسی باید به مراکز فروش خشکبار رفته تا بتوانید قیسی درجه یک را تهیه کنید. قیسی به دو نوع آفتابی یا تیزابی تقسیم می شود که قیمت آنها نیز متفاوت می باشد. تاجران نیز بهترین قیسی را برای صادرات به کشورهای دیگر انتخاب نموده زیرا خوراکی مغذی و مفیدی می باشد و همچنین سود خوبی برای آنها دارد.

در فصل تابستان، باغداران زردآلو ها را جمع آوری کرده و به خریداران تحویل می دهند که به دست مصرف کننده برسانند و مقداری از آنها هم به کارخانه ها رفته تا بتوان فرآورده های دیگری همچون کمپوت، مربا یا همان قیسی تهیه شود و در بسته بندی های مناسب جهت صادرات به کشورهای دیگر فرستاده می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.