با ظروف یکبار مصرف برنج خوری دیگر گرسنه نخواهید ماند

آیا تا به حال متوجه شده اید که پلاستیک یکبار مصرف چه تاثیری بر محیط زیست و بدنه های آبی دارد؟

ظروف یکبار مصرف برنج خوری منجر به انتشار مواد شیمیایی سمی در هوا می شود و باعث ایجاد مشکلات بالقوه برای گیاهان و جانوران و ایجاد خطرات بهداشت عمومی می شود.

در غیر این صورت، ما به شما کمک می‌کنیم تصویر بزرگ‌تری از فاجعه‌ای که پلاستیک بر روی زمین ایجاد می‌کند و اینکه چرا پلاستیک‌های یکبار مصرف باید با مواد یک‌بارمصرف زیست تخریب‌پذیر جایگزین شوند، به شما کمک می‌کنیم.

اهداف زیادی وجود دارد که برای آنها از ظروف یکبار مصرف پلاستیکی در قلمرو رستوران استفاده می شود، از سرو تا بسته بندی غذا.

هر ساله یک میلیارد پوند زباله پلاستیکی توسط صنعت رستوران داری تولید می شود که تنها درصد کمی از آن بازیافت می شود.

از این رو، برای رستوران ها ضروری است که برای حفظ محیط زیست و کره زمین به لوازم یکبار مصرف پذیرایی روی آورند.

ظروف

قبل از اینکه فکر کنید که لوازم پذیرایی زیست تخریب پذیر ممکن است برای کافه یا رستوران شما خوب کار نکند یا ممکن است هزینه های اضافی برای شما داشته باشد، پس صبر کنید!

تمام تردیدها، توهمات، تردیدها و تصورات غلط شما با درک مزایای لوازم یکبار مصرف پذیرایی که در زیر آورده شده است از بین خواهند رفت.

یکی از مزایای آشکار استفاده از لوازم پذیرایی زیست تخریب پذیر ایمن بودن آنها برای محیط زیست است.

بشقاب های زیست تخریب پذیر یا کمپوست پذیر، کاسه های زیست تخریب پذیر، فنجان های قهوه یکبار مصرف زیست تخریب پذیر سازگار با طبیعت هستند و هیچ گونه مواد شیمیایی سمی یا باقیمانده از خود باقی نمی گذارند.

می توانید سطل کمپوست خود را در آنجا داشته باشید که بتوانید مستقیماً بشقاب های یکبار مصرف زیست تخریب پذیر، فنجان های قهوه یکبار مصرف زیست تخریب پذیر و سایر وسایل یکبار مصرف آشپزخانه زیست تخریب پذیر را پرتاب کنید.

با این حال، قبل از انداختن ظروف یکبار مصرف در سطل کمپوست، مطمئن شوید که بقایای آن را جدا کرده اید. لطفاً حتماً موارد خاص را بررسی کنید تا مطمئن شوید که در خانه قابل کمپوست هستند.

اگر به دنبال بهترین و با کیفیت ترین لوازم پذیرایی زیست تخریب پذیر برای رستوران یا کافه خود هستید، به جز رستوران Supply Drop نگاه نکنید.

ما بشقاب‌ها، کاسه‌ها، فنجان‌های قهوه و سایر ظروف مواد غذایی قابل تجزیه زیستی را با قیمت عمده در سراسر کشور تحویل می‌دهیم!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.