توزیع کننده زردآلو خشک قیسی

زردآلو خشک قیسی از خوش طعم ترین تنقلات می باشند و از آن‌ها به طور گسترده‌ای در سراسر جهان استفاده می شوند زردآلو خشک قسی و زردآلو خشک فله ای هر دوی آن‌ ها به غذا و سالاد ها طعمی لذیذ را اضافه می‌کنند. کم چرب و غنی از کربوهیدرات‌های مرکب، مواد معدنی، پروتئین‌ها و ویتامین‌ها که همه آن‌ ها به کاهش خطر ابتلا به بیماری هایی نظیر سرطان، بیماری‌ های قلبی و عروقی و دیابت را کمک می‌کند.

توزیع کننده زردآلو خشک قیسی

خواص زردآلو خشک در طب سنتی

خواص زردآلو خشک در طب سنتی

زرآلو خواص فراوانی دارد و پزشکان اصیل ایرانی در قدیم به این خواص پی برده بودند و از آن در درمان بیماری ها استفاده می کردند در ادامه به برخی از خواص آن می پردازیم ؛ بهبود عملکرد قلب و عروق بر اساس یافته‌های پژوهشی که نتایج آن در مجله‌ی DARU Journal of Pharmaceutical Sciences منتشر شد، استفاده از عصاره‌ی زردآلو بر انقباض‌پذیری قلب خرگوش‌ها اثر بسیار قوی دارد.

در سال ۲۰۱۱، فعالیت مهاری “تکثیر سلولی” و القاء “توقف چرخه سلولی” و “آپوپتوز” (مرگ برنامه ریزی شده سلول) در سلول سرطانی مثانه رده BIU-87 و T24 توسط بربرین موجود در زردآلو مورد مطالعه قرار گرفت و نتایج آن در مجله European Journal of Pharmacology به چاپ رسید.

در این پژهش، بربرین فعالیت سلول های سرطانی BIU-87 و T24را در روش وابسته به غلظت و زمان مهار کرد. اثر بازدارندگی زردآلو و دانه آن بر رشد سلول های سرطانی سینه و ریه هم گزارش شده است. بربرین موجود در زردالو دارای خاصیت ضد سرطانی است.

در یک تحقیق چاپ شده در ژورنالComplementary and Alternative Medicine، مشاهده شد که بیان P53 (یک پروتئین مهارکننده‌ی تومور) بر اثر تیمار عصاره‌ی اتانولی زردآلو افزایش یافت. این امر توجیه می‌کند که این عصاره می‌تواند باعث مرگ سلول های سرطانی شود از سوی دیگر، فعالیت آنتی اکسیدانی هم می‌تواند نقش مهمی در افزایش کارایی این عصاره در کشتن سلول‌های سرطانی و حفاظت از سلول‌های طبیعی داشته باشد.

در این مطالعه عصاره‌ی زردآلو باعث فعال شدن کانال کلسیم در قلب شد. مطالعات اخیر اثرات مثبت بربرین و مشتقات آن را بر قلب و عروق نشان داده‌اند؛ از جمله فعالیت ضد آریتمی (غیر طبیعی بودن ریتم قلب)، بهبود نارسایی قلب و گشاد‌کنندگی عروق . علاوه بر خواصی که خود دانه زردآلو دارد در طب سنتی از برگ و ساقه درخت آن نیز برای درمان بیمارهای بسیاری استفاده می‌شود.

سفارش بی واسطه زردآلو خشک قیسی

سفارش بی واسطه زردآلو خشک قیسی

فروش زردآلو خشک از آنجا که قطب و تولیدکننده زردآلو خشک و زردآلوی تر در کشور استان ها و شهر های مرطوب و معتدل و بخش قائنات آن هستند انواع مختلفی از زردآلو با کیفیت و اشکال منحصر به فرد و نیز طعم متنوع در آن تولید می شود که بخش اعظمی از آن برای صادرات به اقصی نقاط دنیا در نظر گرفته شده است . زردآلو مرغوب صادراتی این فروشگاه زردآلو درجه یک صادراتی است، جهت خرید می توانید با فروشندگان ما تماس بگیرید .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.