تولیدکنندگان آلو خشک زرد

آلو خشک زرد از جمله فراوری های میوه ی پرخاصیت به نام آلو می باشد، این خشکبار مغذی همواره توسط کارشناسان تغذیه برای کودکان و بزرگسالان توصیه شده است، از این رو با توجه به مصرف بالای آن، مراکز فروش کلی درصدد تولید آلو خشک زرد با حداکثر کیفیت و عرضه آن در سطح بازار در سرتاسر کشور می باشند.

تولیدکنندگان آلو خشک زرد

مواد مغذی موجود در آلو زرد

مواد مغذی موجود در آلو زرد انواع آلو زرد ارزان حاوی ویتامین های گروه B به محافظت از پوست در برابر ضررهای فرابنفش و مادون سرخ خورشید کمک می‌کند و در نتیجه از آسیب های ناشی از آن جلوگیری می‌کند.

آمینو اسید موجود در آلو زرد یک فاکتور مهم در ترمیم پوست آسیب دیده است. میزان کالری موجود در آلو زرد در حد طبیعی و مناسب می باشد، که با مصرف مقدار کمی از آن در طول روز احساس سیری می‌کنید که می تواند در کاهش وزن شما تاثیرگذار باشد.

فیبر بالای آلو زرد درجه یک، باعث عملکرد بهتر دستگاه گوارش از جمله روده و معده می شود و برای بیماران مبتلا به اختلال هضم و یبوست گزینه‌ی مناسبی می باشد.

آلو زرد دارای مقدار زیادی آنتی اکسیدان، چون ویتامین C می باشد که مانع آسیب رساندن به سلول‌های بدن، می‌شود و در نتیجه موجب جوانسازی آن می‌گردد.

یکی دیگر از فواید آنتی اکسیدان، تقویت سیستم ایمنی بدن است که مانع انواع بیماری ها می شود آلو زرد، حاوی موادی است که در نتیجه باعث خارج کردن عفونت های باکتریایی از بدن است که باعث التهابات ارگان های مختلف بدن می شود.

آلو زرد خشک، به دلیل داشتن مقدار زیاد منیزیم و پتاسیم می‌تواند اسید معده را کم کرده و مانع زخم معده گردد، همچنین پتاسیم یک فاکتور مهم در تنظیم فشار خون می باشد، آلو زرد باعث دفع سموم اضافی در کبد می شود، که مواد دارویی که امروزه مصرف زیاد دارد، باعث تجمع این مواد در کبد می شود که بادام زمینی باعث پاکسازی کبد از این سموم می گردد.

فروشندگان ممتاز آلو زرد خشک

فروشندگان ممتاز آلو زرد خشک این مرکز یکی از مراکز توزیع بی واسطه و پخش زردآلو خشک در سراسر کشور، با بهترین کیفیت می باشد. یکی از اصلی ترین مقوله در امر صادر کردن مواد غذایی بدون شک کیفیت و بهداشتی بودن محصول می باشد که این امر در مواد غذایی دو چندان می‌شود.

فروشندگان آلو زرد خشک و یا بطور کلی مواد غذایی باید به بهداشت محصولات خود توجه ویژه کنند، از این رو، این مرکز سعی دارد با استفاده از بهترین دستگاه ها در امر بسته بندی و تولید آلو زرد خشک به این امر توجه ویژه ای کنند تا علاوه بر قرار گرفتن در رده صادرکنندگان نمونه آلو زرد رضایت حداکثری مشتری را نیز جلب کند. این بازرگانی با هدف اقتصادی در قیمت آلو زرد عمده، با حذف واسطه ها و دلالان بازار سعی در صرفه جویی در هزینه و زمان خریدار گرامی می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.