تولید کننده آلو خشک مراغه

آلو خشک مراغه یک نوع خشکبار است که از گوجه و یا آلوچه به دست می آید برای تهیه آلو بخارا ابتدا آن را در آب جوش انداخته سپس پوست آن را بگیرید و در معرض نور خورشید قرار دهید. طبع آلو بخارا تر و سرد می باشد. به همین دلیل برای سردرد‌های شدید و گرمای بدن مفید می باشد.

آلو بخارا خشک صادراتی مقدار زیادی پتاسیم دارد و همین باعث کاهش کلسترول خون و همچنین برای افرادی که فشار خون بالایی دارند مناسب می باشد و همچنین ماده شیمیایی که در آب خوردن وجود دارد باعث تحریک روده شده و مانع از خشکی شکم می شود و در واقع یک نوع ملین می باشد.

تولید کننده آلو خشک مراغه

3 مشخصه مهم آلو خشک مراغه

3 مشخصه مهم آلو خشک مراغه

آلو بخارا اعلا خصوصیات بسیار زیادی دارد برای درمان و اختلالات مشکلات گوارشی مثل اسهال و یبوست بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. ایساتین موجود در آلو بخارای اعلا باعث می شود تنظیمات دستگاه گوارش درست عمل کند و یبوست را از بین می برد. بهتر است بدانید ویتامین A موجود در آلو بخارا از مبتلا شدن به انواع سرطان های دهانی جلوگیری می‌کند و همچنین مانع از سرطان روده و سرطان سینه می‌شود.

آلو خورشتی اعلا سرشار از فیبر و آنتی اکسیدان می باشد این دو در کنار هم باعث هضم راحت تر غذا شده و به مرور زمان باعث کاهش وزن می شود بنابراین افرادی که در رژیم غذایی هستند می توانند از آلو به عنوان میان وعده استفاده کنند. همانطور که قبلا اشاره کردیم آلو بخارا سرشار از پتاسیم می باشد به همین دلیل برای افرادی که هپاتیت و همچنین مشکلات کبدی دارند به شدت پیشنهاد می‌شود طبق تحقیقات دانشمندان وقتی به افرادی که مشکلات کبدی داشته اند الو بخارا داده شد بعد از مدتی جواب آزمایش آن ها رو به بهبود و انزیم های کبدی کاهش یافته بود.

تامین کننده آلو خشک مراغه

تامین کننده آلو خشک مراغه

آلو خشک قرمز همه ساله به کشورهای همسایه صادر می شود و یکی از ارز آورترین شغل ها به حساب می آید آلو بخارای خشک شده به صورت سنتی به دست می آید و متاسفانه هنوز دستگاهی برای خشک شدن این میوه ساخته نشده است.

کشورهایی که آلو بخارا خشک شده به آن ها صادر می‌شود شامل هند و پاکستان و بنگلادش و کشور های دیگر می باشند که بعد از تحویل آلو بخارا از ایران آن را به اسم خود بسته بندی می کنند و به کشورهای دیگر می فروشند. برای تولید آلو بخارا مرغوب، نیاز به دستگاه پوست کن می باشد تا تولیدکنندگان مجبور به پوست کردن دستی نشوند و همچنین دستگاهی برای خشک کردن آلو به شدت ضروری می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.