تیشرت مردانه یقه هفت موجب به کما رفتن افراد لاغر در جشنواره کن شد

افراد بسیار کمی در جهان می توانند بگویند که صاحب یک تیشرت مردانه یقه هفت نیستند.

این یکی از آن اقلام اصلی است که توسط مردان و زنان به طور یکسان پوشیده می شود و به عنوان یک بوم خالی هم برای پوشنده و هم برای طراح عمل می کند.

به‌عنوان پوشنده، ما آنها را به خاطر تطبیق پذیری، راحتی و (معمولاً) قیمت پایینشان دوست داریم.

برای لحظه ای خود را به جای مشتری یا تی شرت قرار دهید: هیچ چیزی شبیه تی شرت مورد علاقه شما نیست که باعث شود احساس راحتی و امنیت کنید، به خصوص در آن روزهایی که انتخاب یک لباس دلهره آور است.

در حالت ایده‌آل، شما می‌خواهید خالق «آن سه راهی عالی» باشید که مردم مدام به آن باز می‌گردند.

در واقع، به‌عنوان یک طراح مد و خلاق، عاشق تی‌شرت‌ها هستید، زیرا طراحی آن‌ها ساده است، هنگام ایجاد یک نمونه پیش‌تولید آسان، تولید آن‌ها پیچیدگی کمتری دارد و می‌تواند کاملاً سودآور باشد.

آن دسته از برندها و طراحانی که به ویژه قادر به ساخت یک تی شرت آسان، راحت و با کیفیت هستند، می توانند مطمئن باشند که مشتریانی خواهند داشت که هر از چند گاهی به سراغ آنها می آیند.

تی شرت ها می توانند بهترین تبلیغ برای برچسب شما باشند اگر بتوانید آنها را به روشی جالب و هوشمندانه برند کنید.

فقط نگاه کنید که چه تعداد از برندهای سطح بالا از آنها به عنوان نقطه ورود با قیمت مناسب برای برندهای خود استفاده کرده اند.

و با شکوفایی کامل ترند گرافیکی تی‌شرت، هرگز زمان بهتری برای ایجاد یکی از آن لباس‌هایی که می‌تواند شروع کننده مکالمه باشد وجود نداشته است: تی‌شرت باحال! از کجا گرفتیش.

یک تی شرت با کیفیت باید از نظر زیبایی شناسی و همچنین کاربردی باشد. این بیشتر به نوع پارچه مورد استفاده بستگی دارد.

پنبه یکی از بهترین پارچه ها برای تولید تی شرت به حساب می آید زیرا نرم و قابل تنفس است.

از طرف دیگر الیاف مصنوعی صاف هستند و جذب آب کمی دارند، اما ممکن است برای استفاده روزمره راحت نباشند. عملکرد تی شرت خود را در نظر بگیرید و پارچه خود را بر اساس آن انتخاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.