خرید بدون واسطه قیسی عمده

قیسی از خواص درمانی بسیار بالایی برخوردار است و به همین دلیل متخصصین علوم تغذیه همواره به استفاده از آن تأکید می‌نمایند. مرکز خرید قیسی عمده را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد شما می توانید این نمونه محصولات را به صورت فله ای و یا در قالب بسته‌بندی های ویژه ای خریداری کنید و دست واسطه ها را از معامله حذف نمایید.

خرید بدون واسطه قیسی عمده

ارزش غذایی انواع قیسی تازه

ارزش غذایی انواع قیسی تازه

قیسی یکی از میوه های خشک شده ای بوده که استقبال از خرید آن بسیار زیاد می باشد در واقع این میوه از ارزش غذایی بسیار زیادی برخوردار است که در حدود ۱۰۰ گرم از آن ارزش زیر نهفته می ‌باشد:

  • ۲۴۱ کالری
  • ۴ گرم پروتئین
  • ۵ گرم چربی
  • ۶۳ گرم کربوهیدرات
  • ۳ گرم فیبر غذایی
  • ۱۱۶۰ میلی‌گرم پتاسیم
  • ۵۵ میلی‌گرم کلسیم
  • ۳ میلی‌گرم آهن

یکی از مهم ترین خواص قیسی کمک به لخته شدن خون می باشد در واقع این میوه حاوی ویتامین کا بوده که برای لخته شدن خون بسیار مفید است، این ویتامین از خونریزی بیش از حد جلوگیری می‌ نماید در حال حاضر مکمل های ویتامین کا در دسترس هستند اما همچنان متخصصین علوم تغذیه به استفاده از منابع طبیعی تأکید داشته اند.

از طرفی قیسی برای امر عضله سازی بسیار مفید می باشد پتاسیم موجود در آن سبب بهبود متابولیسم و همچنین عملکرد درست اندام ها می شود همچنین برای رشد طبیعی بدن و عضله سازی بسیار مهم است.

شما می‌توانید با استفاده از قیسی سبب درخشش پوست خود شوید برای این کار می ‌توانید از روغن آن بهره ببرید و سبب صاف و درخشان شدن پوست خود شوید، همچنین یک درمان خانگی خوب برای رفع درد گوش می باشد، گفته می شود خوردن چند عدد قیسی می تواند اثرات مثبتی را بر اختلالات تنفسی داشته باشد.

علاوه بر این قیسی دارای انواع آنتی اکسیدان ها می باشد آنتی اکسیدان ها می توانند رادیکال های آزاد موجود در بدن را که عامل اصلی ابتلا به سرطان از بین ببرند.

تامین کنندگان قیسی خورشتی اعلا

تامین کنندگان قیسی خورشتی اعلا تامین کنندگان قیسی خورشتی اعلا تمام تلاش خود را انجام می دهند تا بهترین و با کیفیت ترین این نمونه از محصولات را در اختیار شما عزیزان قرار دهند در واقع مراکز فروش قیسی به صورت عمده محصولات را به فروش می رساند که با این وجود دست واسطه از معامله حذف شده است و شما مستقیما با ارائه دهنده واقعی معامله خود را انجام خواهید داد.

از طرفی بازار صادرات قیسی خورشی بسیار داغ است و کشورهای کثیری از جمله کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای اروپایی با کیفیت ترین انواع قیسی را خریداری می نمایند بازرگانان با فروش آن ها در نهایت به سود خوبی می‌ رسند و ارز خوبی را وارد کشور خواهند کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.