خرید مستقیم آلو بخارا مرغوب درجه یک

در ایران، استان خراسان نام خود را بعنوان یکی از مهمترین مراکز خرید آلو بخارا مرغوب درجه یک در کشور مطرح کرده است. فصل تولید این محصول، اوایل فصل پاییز می باشد در این دوران کشاورزان به تدریج آلوهای رسیده را جمع آوری کرده بعد از پوست گیری و اتمام فرایند خشک کردن آنها را بصورت فله و یا بصورت بسته بندی وارد بازار مصرف می کنند.

خرید مستقیم آلو بخارا مرغوب درجه یک

فواید بی نظیر آلو بخارا از منظر طب سنتی

فواید بی نظیر آلو بخارا از منظر طب سنتی آلو بخارا یکی از سالم ترین و مفیدترین خوراکی‌هاست. رنگ ارغوانی و مزه شیرین این محصول بعد از پوست کندن به رنگ زرد و ملس تبدیل میشود. آلو بخارا هم به صورت خشک و هم به صورت تازه مورد استفاده قرار میگیرد معمولا فروش آلو بخارا خشک به عنوان خشکبار و چاشنی صورت میگیرد و از آلو بخارای تازه برای تهیه مربا و لواشک استفاده می شود.

آلو بخارا و آلو سیاه خورشتی به دلیل داشتن ویتامین E و آنتی اکسیدان و رنگدانه برای پوست و مو بسیار مفید می باشد. در طب سنتی نیز بر مصرف آلو بخارا خیلی تاکید شده است. ازجمله خواص بی نظیر این محصول میتوان به درمان اختلالات گوارشی، افزایش سلامت قلب و عروق، مبارزه با سلولهای سرطانی، ملین طبیعی، بهبود جریان خون، کاهش وزن، افزایش سیستم ایمنی بدن، افزایش سلامت استخوان، ثابت نگه داشتن کلسترول، به عنوان منبع سرشار فولیک اسید و ویتامین سی و منیزیم، جوان کننده پوست، از بین برنده زخم ها، کنترل کننده دیابت، درمان ریزش مو، افزایش رشد مو، کاهش شوره سر اشاره کرد همچنین بخاطر طبع سرد و تر آن معمولا برای سردرد و کاهش حرارت بدن بسیار مفید است.

صادر کنندگان آلو بخارا مرغوب درجه یک

صادر کنندگان آلو بخارا مرغوب درجه یک در سالهای اخیر با توجه به شناخت مردم از خواص آلو بخارا تقاضا برای این محصول به شکل چشمگیری افزایش یافته است. از این رو صادر کنندگان سعی دارند با افزایش کیفیت و شکیل تر کردن بسته بندی آلو سیاه تره بار نیاز مشتریان خود را تامین کنند.

آلو بخارا درجه یک، یکی از محصولات صادراتی ایران در جهان می باشد که از سوی کشورهایی مانند پاکستان، هند، آلمان، اسپانیا، ایتالیا، روسیه و ترکیه متقاضیان زیادی دارد. به همین منظور باید توجه ویژه ای به کیفیت این محصول صورت پذیرد تا هرچه با کیفیت تر صادر شود.

قیمت این محصول معمولا با جلسه توافقی بین خریدار و مشتری تعیین می گردد. معمولا بیشترین حجم صادرات آلو بخارا به کشورهای پاکستان و هند صورت میگیرد. معمولا قیمت این محصول در پاکستان تعیین کننده قیمت در هند نیز می باشد. از طرفی به علت وجود مرز زمینی با ترکیه صادرات این محصول به این کشور نیز در حجم بالا و صورت زمینی انجام می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.