شاخه لوله آب سفید که موجب خفه شدن اعضای خانواده فوتبالیست مشهور شد

چندی پیش، زمانی که نصب سیستم گرمایش و آبرسانی ضروری بود، بحث انتخاب شاخه لوله آب سفید وجود نداشت. این عناصر ساختاری مهم منحصراً از آلیاژهای فولادی ساخته شده بودند. در حال حاضر، تولید کنندگان انواع مختلفی از محصولات را ارائه می دهند. امکان انتخاب محصولات بر اساس مشخصات سیستم وجود دارد.

محصولات فولادی کمتر مورد استفاده قرار می گیرند. این ماده دارای مزایای بسیاری است. اما هنگام ایجاد ارتباطات، ناراحتی قابل توجهی ایجاد می کنند. هنگام نصب سیستم، لازم است از جوشکاری استفاده شود، لازم است لوله های بخش های پیچیده خم شود.

این ماده را نمی توان برای تسمه های مخفی استفاده کرد. مشکلات خاصی در عملکرد سیستم وجود دارد، شما باید به صورت دوره ای نخ را رنگ کنید.

تولید پلی پروپیلن مزایای زیادی دارد. نصب محصولات آسان است. قیمت لوله های ساخته شده از این ماده مقرون به صرفه است. و آنها شاخص های زیبایی شناختی مناسبی دارند، نیازی به رنگ آمیزی ندارند.

 لوله

با این حال، لوله های پلی پروپیلن معایبی نیز دارند. نقطه ضعف اصلی عدم استحکام کافی است که خطر افتادگی را ایجاد می کند. مقاومت حرارتی محصولات نیز کم است، برای راحتی سیستمیک استفاده نمی شود.

لوله های پلین بافته شده مقاومت بسیار خوبی در برابر دماهای بالا دارند. این محصولات به راحتی نصب می شوند و بیش از 50 سال است که کار می کنند.

رسوبات روی دیواره های صاف داخلی جمع نمی شوند. کنترل تولید لوله های پلی اتیلن در خلیج ها که هنگام نوشیدن یک تحریک انبوه نیز انجام می شود. هنگام گرم شدن، مواد به راحتی بدون نیاز به گره های اتصال اضافی خم می شوند، که به شما امکان می دهد سفتی کامل سیستم نصب شده را حفظ کنید

. تنها چیزی که برای کارهای ساختمانی نیاز دارید یک خشک کن ساختمانی است که به مواد دمای ذوب لازم را می دهد و به شما امکان می دهد پیکربندی لازم را به سیستم پیچیده بدهید.

محصولات ساخته شده از فلز-پلاستیک دارای خواص مشابهی هستند. استحکام ناکافی، مقاومت در برابر حرارت، خواص پلی پروپیلن توسط یک لایه فویل آلومینیومی از بین می رود. خود لوله ها کاملاً خم می شوند و نمی شکنند که باعث کاهش تعداد اتصالات و کاهش هزینه خرید آنها می شود. عمر مفید 50 سال به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی و شیمیایی و عدم وجود رسوب.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.