شرکت تولید آلو خشک بخارا

برای سفارش آلو خشک بخارا به صورت عمده به شرکت عرضه آلو بخارا مراجعه نمایید، در این مرکز تولید انواع آلوهای بخارا با کیفیت عالی و به صورت کاملا بهداشتی تولید و بسته بندی می شوند و همانطور که می دانید موارد استفاده از آلو بخارا متعدد هستند و از آلو بخارای سیاه بیشتر برای پخت و پز خورشت و سایر غذاها و از آلوهای بخارای زرد بیشتر برای تولید ترشی و لواشک و… استفاده می شود.

شرکت تولید آلو خشک بخارا

آشنایی با نحوه تولید آلو خشک بخارا

آشنایی با نحوه تولید آلو خشک بخارا آیا با نحوه تولید آلو بخارای خشک شده آشنایی دارید و می دانید که این دسته از آلوها چگونه و تحت چه شرایط باید خشک و تهیه شوند؟ در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا شما را با نحوه تولید این دسته از آلوها آشنا کنیم.

برای تهیه ی آلو بخارا خشک شده حتما از آلوهای زرد و یا قرمز تازه استفاده کنید و هر چه که این آلوها سفت تر باشند پس از خشک کردن آلو بخارای باکیفیت تر و بهتری خواهید داشت.

پس از انتخاب آلوهای مناسب ابتدا آنها را بشویید و سپس به مدت سه دقیقه در آب جوش قرار دهید و پس از آن اجازه دهید تا آلوها کاملا خشک شوند و روی سطح آنها خیس نباشد و پس از انجام شدن این مرحله می توانید روی سطح آلوها مقداری نمک بپاشید تا سریعتر خشک شوند و در نهایت آلوها خوش طعم تر شوند البته انجام این کار الزامی نیست و به ذائقه و سلیقه ی افراد وابسته است و پس از آن آلوها را به مدت چند روز در آفتاب قرار دهید تا به خوبی خشک شوند.

پس از خشک شدن و آماده شدن آلوها برخی از افراد روی سطح این آلوهای خشک شده را با مقداری روغن زیتون چرب می کنند تا ماندگاری آلوها بیشتر شود و علاوه بر آن این آلوهای خشک شده دارای ظاهر بهتری باشند.

برخی از افراد به جای خشک کردن آلوها در آفتاب از دستگاه میوه خشک کن استفاده می کنند و در این دستگاه آلوها با سرعت بیشتری خشک می شوند و در برخی مواقع کیفیت بالاتری نیز خواهند داشت.

بازار خرید آلو خشک بخارا

بازار خرید آلو خشک بخارا برای خرید آلو خشک بخارا و همچنین اطلاع از قیمت این نوع آلوهای خشک به وب سایت عرضه آلو خشک مراجعه نمایید و لازم به ذکر است که بدانید قیمت آلو بخارا به نوع آن بستگی دارد و آلوهایی که زرد رنگ هستند معمولا قیمت بالاتر و گرانتری نسبت به آلوهای سیاه رنگ دارند اما با این وجود به علت این که آلوهای تولید شده در این شرکت به صورت عمده و فله به فروش می رسند از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.