صادرات آلو خشک نیشابور ارزان قیمت

آلو خشک هم جزء آجیل محسوب می شود و هم به عنوان چاشنی غذاهای ایرانی و مدیترانه ای در انواع سوپ و آبگوشت به کار می رود. مصرف بالای این محصول خوش طعم و پر کاربرد که در تمام دنیا طرفداران پر و پا قرصی دارد باعث رونق صادرات آلو خشک نیشابور ارزان قیمت از ایران به سایر نقاط دنیا شده است. صادرات آلو خشک نیشابور ارزان قیمت

مختصری درباره آلو خشک نیشابور

مختصری درباره  آلو خشک نیشابور برای اینکه آگاهی مختصری درباره آلو خشک نیشابور بدست آوریم ابتدا به روش تولید آن اشاره می کنیم. آلو خشک حاصل فرآوری میوه ی زردآلو با روش های قدیمی و جدید است. در گذشته زردآلو را پس از جدا کردن هسته، روی سینی های بزرگ رویین قرار داده و در گرمای تابستان روی پشت بام قرار می دادند تا در اثر گرما و نور آفتاب خشک شود.

اما این روزها با ظهور دستگاه های خشک کننده ی میوه نیازی به پشت بام و سینی و نور خورشید نداریم بلکه زردآلو را پس از شستشو و خشک کردن، از هسته جدا کرده و روی سینی های دستگاه خشک کن ریخته و در مدت کوتاهی در بهترین شرایط بهداشتی، به صورت خشک کرده و در بسته بندیهای مناسب به بازار عرضه می کنند.

آلو خشک به دلیل داشتن ویتامین های گروه ب به عنوان یک اکسیر ضد پیری شناخته می شود همچنین خاصیت ملین بودن آن باعث شده به عنوان یک داروی قدیمی و اثبات شده برای رفع یبوست استفاده شود. البته باید مراقب بود تا در مصرف این داروی خوشمزه زیاده روی نکرد زیرا با دفع بیشتر مایعات بدن، اثر معکوس پیدا کرده و موجب تشدید یبوست خواهد شد.

فروش مستقیم خشک نیشابور ارزان

فروش مستقیم خشک نیشابور ارزان فروش مستقیم آلو خشک نیشابور ارزان برای آن دسته از علاقمندان به مواد غذایی ارگانیک و سالم که از خواص این ماده ی بی نظیر آگاهند و یا صاحبان فروشگاه ها و تهیه کنندگان غذاهای خانگی یک فرصت عالی است تا با اطمينان از کیفیت مناسب محصول از خریدی بسیار مقرون به صرفه بهره مند شوند.

پخش آلو خشک به صورت فروش اینترنتی با بسته بندی بهداشتی و تضمین کیفیت، این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که با صرف کمترین زمان و بدون نیاز به رفت و آمد، بتوانید از محصولات این فروشگاه دیدن کرده و متناسب با شرایط خود، محصول مورد نظر را انتخاب نموده و سفارش دهید تا از طریق ارسال پستی آنرا دریافت نمایید.

برای آن دسته از مشتریانی که به صورت عمده و در حجم بالا سفارش می دهند امکان ثبت سفارش از طریق سایت و همچنین تماس تلفنی با واحد فروش فراهم می باشد. همچنین برای ارسال محصولات توسط پرسنل مجرب واحد حمل و نقل ، حداکثر پیگیری و همکاری لازم با مشتریان انجام خواهد گرفت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.