صادرات آلو خشک ورقه ای

صادرات آلو خشک ورقه ای ممتاز و درجه یک ایرانی به کشور های اطراف بخاطر کیفیت بالا، طعم دلپذیر و ملس و قیمت مناسب سود و ارز آوری فراوانی برای کشور به همراه دارد.

به همین خاطر بیشتر ارگان های کشور بخصوص وزارت خانه ها از این کار حمایت کرده و باعث شده مراکز معتبر پخش آلو خشک ورقه ای علاوه بر تامین نیاز داخلی، این محصول ارزشمند را به خارج از کشور نیز صادر بکنند.

آلو خشک صادراتی ورقه ای تازه و بسته بندی شده ایرانی بخاطر نوع بسته بندی، کیفیت بالا و قیمت منصفانه در بازار های خارجی حرف اول را زده و هیچ محصولی نمی تواند جایگزین آن بشود.

صادرات آلو خشک ورقه ای

راهنمای خرید آلو خشک ورقه ای

راهنمای خرید آلو خشک ورقه ای منظور از آلو خشک ورقه ای همان آلوی اسلایس شده می باشد. برای این منظور بعد از شستشوی آلو و هسته گیری آن، کارگران یا کشاورزان آلو را اسلایس کرده یا بصورت سنتی و یا در کارگاه با دستگاه های استاندارد خشک می کنند.
به هنگام خرید آلو خشک ورقه ای اولین نکته که باید به آن دقت کنید اینست که هرگز میوه خشک فله ای تهیه نکنید. فرقی نمی کند آلو یا هر میوه دیگر مخصوصا اگر اسلایس شده باشد. چون در معرض هوا و عموم مردم قرار دارد مستعد انواع آلودگی ها و عوامل بیماری زا می باشد.

بنابر این همیشه آلو خشک بسته بندی تهیه بکنید. به هنگام خرید اطلاعات درج شده روی بسته را مطالعه بفرمایید و به این موارد تاریخ تولید و انقضاء، نام شرکت ، علامت استاندارد و شماره ثبت شرکت توجه و دقت کامل کنید.

چون شرکتی که زیر نظر وزارت بهداشت باشد بازرسین موظف هستند همواره از شرکت بازرسی کرده تا فرایند تولید و بسته بندی آلو خشک کاملا بهداشتی و تمیز باشد.هرچه تاریخ خرید به تاریخ تولید نزدیک تر باشد نشان دهنده تازه بودن محصول می باشد.

به هنگام خرید دقت کنید بسته بندی نامناسب یا پاره نشده باشد. درون بسته را خوب نگاه کنید تا آثاری از کثیفی و گرد و غبار و کپک زدگی نباشد.

اسلایس ها همگی یک دست و یک رنگ باشد. منظور این است که رنگ آلو ها بر اثر ماندگی یا در معرض نور آفتاب تغییر رنگ ندهند. قبل از خوردن آنرا بو کنید تا بوی کهنگی ندهد.همچنین هنگام میل کردن نیز دقت کنید تا مزه اش عوض نشده باشد و همان بو و طعم آلو را حفظ کند. بهترین روش خریدالو خشک‌ ورقه ای با کیفیت خرید از یک سایت و برند معتبر می باشد.

پخش بی واسطه آلو خشک ورقه ای

پخش بی واسطه آلو خشک ورقه ای شرکت توزیعی برای پخش بی واسطه آلو خشک ورقه ای حذف واسطه و پایین آورده هزینه های ناشی از آن محصولات خود را بصورت غیر حضوری و اینترنتی بفروش می رسانند. برای این منظور خریداران با مراجعه به سایت می توانند از محصولات موجود در انبار دیدن کرده و بعد از گرفتن اطلاعات لازم اقدام به خرید بنمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.