صادرات بهترین زرد آلو خشک شده درجه یک

صادرات زرد آلو خشک شده درجه یک مورد استقبال بی شماری از کشورهای همسایه گرفته است آلو خشک صادراتی ایرانی طعم عالی و بی نظیری دارد و این موضوع سبب شده است که در چندین سال اخیر بتوانیم مشتریان بیشماری را در منطقه خلیج فارس جذب نماییم از جمله مشتریان ثابت این مرکز می توان به کشور عمان و قطر اشاره نمود که آلوی خشک را به صورت بسته بندی و همچنین تناژ بالا خریداری می کنند، آلوی خشک یکی از بهترین تنقلات می باشد که البته در فرآیند پخت غذاها نیز کاربرد بسیار زیادی دارد‌.

صادرات بهترین زرد آلو خشک شده درجه یک

بهبود عملکرد گوارش با مصرف زرد آلو خشک

بهبود عملکرد گوارش با مصرف زرد آلو خشک دستگاه گوارش و وظیفه جذب مواد معدنی و همچنین ویتامین ها را برعهده دارد اختلال در عملکرد دستگاه گوارشی باعث تضعیف قدرت ایمنی بدن نیز شده و احتمال ابتلا به بیماری‌های مختلف واگیردار را نیز افزایش می دهد.

به طور کلی دستگاه گوارش از معده، روده بزرگ و روده کوچک می‌باشد روده دارای پرزهای بسیار زیاد می باشد و همچنین باکتری های زیادی در قسمت روده فعالیت دارند که به باکتری‌های مفید معروف می‌باشند، کاهش سطح باکتری های مفید روده احتمال ابتلا به بیماری‌های گوارشی از جمله یبوست را افزایش می دهد، مصرف مواد غذایی مانند آلو خشک باعث تغذیه و تقویت باکتری‌های مفید شده و از ابتلا به بیماری‌های گوارشی مانند یبوست نیز جلوگیری می کند.

طبق پژوهش‌های انجام شده مصرف آلو خشک تاثیر بسیار عالی بر تنظیم ترشح آنزیم معده دارد و افرادی که مبتلا به بیماری زخم معده می باشند می‌توانند از آلو خشک استفاده نموده و به راحتی بیماری زخم معده را نیز تسکین می‌دهند مصرف آلو به دلیل ایجاد غشایی مقاوم در قسمت داخلی معده باعث درمان بیماری زخم معده نیز می‌شود.

از آنجایی که پیشگیری بسیار بهتر از درمان می باشد، بنابراین افراد می‌توانند از سن کوچکی از آلو خشک در برنامه غذایی خود استفاده نماید همچنین امروزه مهندس پزشکان آسیایی و اروپایی بر این باور می باشند که زرد آلو خشک منبع خوبی از آنتی اکسیدان بوده و همچنین باعث جلوگیری از ابتلا به سرطان های گوارشی نیز می شود.

مراکز سفارش زرد آلو خشک شده درجه یک

مراکز سفارش زرد آلو خشک شده درجه یک پخش آلو خشک خراسان به صورت مستقیم از کارخانه می باشد تمامی مراکز می توانند پس از ثبت سفارش زردآلو خشک شده، این محصولات را با اطمینان کافی است کیفیت در کمترین زمان ممکن دریافت نمایند، تمامی دانه های زردآلو خشک شده به صورت یک دست می باشد و همچنین مراکزی که این محصولات را به صورت مداوم سفارش بدهند می‌توانند از تخفیفات ویژه نیز بهره مند شوند.

زردآلوخشک ارائه شده در این مرکز دارای بسته بندی های کاملا بهداشتی و همراه تاریخ تولید و تاریخ انقضا می‌باشد، سفارش زردآلو برای تمامی مشتریان در سطح کشور امکان پذیر بوده و پس از ثبت درخواست خرید کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.