صادرات عمده آلو خشک درجه یک ارزان

ظاهر آلو تیزابی جذاب و قشنگ است و طعم بسیار خوشمزه ای هم دارد. در تهیه این آلو موارد بهداشتی کاملا رعایت می‌شود این آلو را تقریبا می‌توان از همه جای ایران تهیه کرد. آلو بخارا میوه ایی آبدار است و از خانواده آلوها می باشد. این نوع الو رنگ های مختلفی دارد. صادرات آلو خشک هر ساله توسط این مجموعه تجاری انجام می گیرد.

صادرات عمده آلو خشک درجه یک ارزان

مزایای استفاده از آلو خشک برای سلامت بدن

مزایای استفاده از آلو خشک برای سلامت بدن

آلو بخار نیز مانند سایر مواد خوراکی که در سبد ِغذایی ما جا دارد ارزش غذایی زیادی دارد. هر ۱۰۰ گرم آلو بخارا تیزابی حدود ۱۰۷ کالري دارد. آلو بخارا خواص زیادی دارد. آلو بخارا به سیستم گوارش بدن کمک می کند و یبوست را برطرف می‌کند.

همچنین به حفظ سلامت قلب کمک می‌کند. ویتامین سی که در آلو وجود دارد. بهبود سیستم عصبی با مصرف آلو خشک باعث شده تا در طب سنتی هم جایگاه ویژه ای را به دست بیاورد. آلو بخارا به کاهش وزن کمک می‌کند آلو بخارا همچنین سموم بدن را از بین مي برد. آلو بخارا سرشار از فیبر است. همچنین این میوه از خستگی جلوگیری می‌کند.

یکی دیگر از خواص آلو بخارا این است که باعث سلامت استخوان در سنين بالا می‌شود. همچنین این نوع از آلو از پیری زودرس نیز جلوگیری می کند. آلو بخارا در شادابی پوست تاثیر زیادی دارد و از ایجاد چين و چروک بر روی پوست به خصوص صورت جلوگیری می کنند.

مرکز فروش آلو خشک درجه یک ارزان

مرکز فروش آلو خشک درجه یک ارزان

عرضه آلو خشک در سراسر شهرهای ایران انجام می‌گیرد. نیشابور بزرگترین تولید کننده آلو در ایران است که مقدار زیادی از این میوه در انواع و کیفیت های مختلف تولید می‌کند و به راحتی در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌کند. قیمت آلو خشک همواره در بازار ها براساس کیفیت و نوعی که دارد و همچنین نحوه تولیدی که داشته مشخص می شود و سپس در اختیار شما قرار می گیرد تا طبق بودجه خود خرید را انجام بدهید. قیمت این محصول در حال حاضر به صورت سالانه و روزانه در حال تغییر می باشد که دلیل اصلی این امر وجود تورم ها و شرایط اقتصادی حالم بر جامعه می باشد.

کشورهای پاکستان و هند از مشتریان همیشگی این محصول خوشمزه و با کیفیت هستند. آلو خشک نیشابور را می توان از تمام خشکبارها و حتی سوپر مارکت های معتبر در تهران و سایر استان ها تهیه ‌کرد. هنگام خرید آلو باید دقت داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب و داشته باشيد. قیمت آلو بخارا در بازار با توجه به شرایطی مانند فصل میوه، مقدار میوه در بازار و کیفیت آن فرق دارد و می توان در انواع و قیمت های مختلف در بازار پیدا کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.