صادر کننده آلو خشک صادراتی

آلو خشک از خشکبار خوش طعم، دارای مزه ای ترش تا ملس، و همچنین پر کاربرد در آشپزی ایرانی و فرنگی بوده و به صورت خشکبار جهت میان وعده نیز می تواند مصرف گردد. این محصول دارای ویتامین هایی از جمله B کمپلکس و E بوده و سرشار از مواد معدنی مفیدی از قبیل کلسیم، فسفر و زینک نیز می باشد، از این رو در بسیاری از کشور های دنیا از بازار فروش و صادرات پر رونقی برخوردار است.

مجموعه ما به عنوان یکی از بهترین مراکز صادر کننده آلو خشک صادراتی، این محصول را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب، به بسیاری از کشور های دنیا صادر می نماید.

 صادر کننده آلو خشک صادراتی

نحوه تولید آلو خشک ممتاز

نحوه تولید آلو خشک ممتاز برای تولید آلو خشک ممتاز روش های متعددی وجود دارد از جمله خشک کردن به روش آفتابی، تیزابی، و توسط دستگاه های مدرن. که در هر سه روش، ابتدا باید آلو های درشت و مرغوب انتخاب و دستچین شوند و سپس با آب و مواد شوینده مخصوص شسته، و سپس آبکش شوند. در روش آفتابی آلوهای تازه را در زیر نور مستقیم آفتاب پهن می کنند تا خشک شوند. تولید آلو خشک به روش آفتابی، سالم ترین و طبیعی ترین روش می باشد.

در روش تیزابی، آلو ها را داخل سبد های مخصوصی ریخته و سپس برای یک دقیقه در داخل محلول تیزاب قرار می دهند و‌ سپس آنها را آبکش می کنند. امروزه دستگاه های مدرنی نیز وجود دارند که انواع میوه را بدون هیچ گونه ماده افزودنی شیمیایی به حالت خشک در می آورد.

بازار پخش آلو خشک صادراتی

بازار پخش آلو خشک صادراتی با توجه به افزایش رویکرد مردم کشور به مصرف خوراکی های مفید و مقوی و ارگانیک که برای سلامت بدن مفید بوده و سیستم ایمنی را نیز تقویت می نمایند، بازار تولید و پخش محصولاتی از قبیل آلو خشک ترش صادراتی نیز رونق خوبی گرفته و بسیاری از برندهای معتبر به پخش انواع آلوی خشک به صورت مستقیم از طریق فروشگاه ها و همچنین وب سایت ها روی آورده اند.

مجموعه ما یکی از معتبرترین و معتمدترین مراکز پخش آلو خشک درجه یک می باشد که این محصول را با بهترین کیفیت در معرض توزیع و فروش در سراسر کشور قرار می دهد.

برای سفارش و خرید آلو خشک می توانید به وب سایت ما مراجعه نمایید تا با انواع محصولات مجموعه ما از جمله آلو خشک شیرین، آشنا شوید و از قیمت های مناسب محصولات نیز مطلع گردید.

ضمن آن که امکان خرید عمده انواع آلو خشک نیز به همراه ارسال مطمئن آن از طریق این وب سایت امکان پذیر بوده و بخش خرید غیر حضوری و آنلاین کالا نیز، جهت رفاه حال مشتریان محترم، راه اندازی شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.