عرضه زردآلو خشک بی هسته

زردآلو خشک بی هسته از جمله انواع میوه های خشک شده در کشور ایران است که به صورت فراگیر در اکثر بازارهای داخلی با قیمت های مناسب و کیفیت های عالی به صورت بسته بندی شده و حتی فله ای عرضه می شود. عرضه زردآلو خشک بی هسته به روش های مختلفی صورت می گیرد که از جمله آنها می توان به روش مستقیم یا همان بدون واسطه با مزیت های فراوان از جمله قیمت مناسب و غیره اشاره کرد.

عرضه زردآلو خشک بی هسته

روش خشک کردن زردآلو در خانه

روش خشک کردن زردآلو در خانه

زردآلو از جمله میوه های تابستانی شیرین و بسیار خوشمزه با خواص و فواید دارویی و خوراکی فراوان می باشد که از زمان های بسیار قدیم در بین ایرانیان مورد استفاده قرار گرفته است و در طب سنتی به منظور درمان انواع بیماری ها از جمله: کاهش و رفع یبوست، درمان بواسیر و غیره از آن استفاده می شده است. از آنجایی که زردآلو تنها در فصل تابستان وجود دارد، بسیاری از افراد با استفاده از روش های سنتی و صنعتی اقدام به خشک نمودن آن کرده اند.

برای خشک کردن زردآلو در خانه ابتدا باید زردآلوهای تازه، سالم، درشت و شیرین را تهیه و خریداری کرده و سپس کامل و تمیز آنها را شسته و هسته های آن را نیز جدا نمایید. سپس زردآلو ها را بر روی یک سبد، پارچه یا سینی با فاصله از یکدیگر قرار دهید و در هوای آزاد و نزدیک پنکه یا در مقابل نور خورشید بگذارید تا پس از گذشت چند روز رطوبت آنها به صورت کامل از بین برود و خشک شوند. البته بهتر است در این چند روز آنها را زیر و رو کنید.

مراکز پخش زردآلو خشک بی هسته

مراکز پخش زردآلو خشک بی هسته

خوشبختانه در کشور ایران بزرگترین و معروف ترین مراکز در زمینه های مختلف به فعالیت مشغول هستند که از برترین و فعال ترین آنها می توان به مرکز پخش زردآلو خشک سیاه بی هسته اشاره کرد. این مراکز پخش تمامی تلاش خود را در جهت توزیع یک محصول تازه و بهداشتی به مشتریان خود انجام می دهند تا بتوانند رضایت کامل آنها را در خصوص کیفیت و مرغوبیت آن به دست آورند.

برخی از این مراکز پخش ر کنار فعالیت های حضوری خود به صورت اینترنتی و غیر حضوری مشغول به فعالیت می باشند که سایت و فروشگاه اینترنتی و غیر حضوری ما یکی از بهترین و عالی ترین نمونه های آن می باشد. اگر شنا عزیزان نیز قصد خریداری این محصول درجه یک و خوشمزه و البته بسیار مقوی را دارید، می توانید در اسرع وقت به سایت و فروشگاه اینترنتی و غیر حضوری ما که در اکثر شهرهای کشور ایران دارای نمایندگی های رسمی و معتبر است، مراجعه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.