عرضه کنندگان زردآلو خشک قیسی

زردآلو خشک قیسی یک نوع خشکبار ما ایرانی هاست که سرشار از ویتامین C است. در قدیم وقتی که زردآلو های چیده شده اضافه بودند آن ها را خشک نموده و به خشکبار به دست آمده قیسی می گفتند. قیسی خواص و فواید خاص و منحصر به فردی دارد. زردآلو خشک توسط برخی از شرکت های توزیع کننده و پخش به بازارهای سراسر کشور عرضه می شوند. قیسی حاوی انواع املاح معدنی، ریز مغذی ها، ویتامین های گوناگون، آنتی اکسیدان ها، آهن، منیزیم، فسفر، پتاسیم و پروتئین است. پیشنهاد ما به شما این است که حتما این منبع غنی ارزشمند از مواد مغذی را در رژیم غذایی خود قرار دهید.

عرضه کنندگان زردآلو خشک قیسی

سه روش برای خشک کردن زردآلو در خانه

سه روش برای خشک کردن زردآلو در خانه زردآلو خشک کیلویی را به روش های گوناگون و متنوعی در خانه خشک می کنند. متداول ترین روش قرار دادن در معرض نور مستقیم خورشید است. در این روش، زردآلو های چیده شده را را ابتدا شسشو می دهند و بعد از تمیز شدن روی توری هایی قرار می دهند و سپس در معرض نور آفتاب قرار می دهند. مدت زمانی که نیاز است در این روش رطوبت زردآلوها تبخیر شود و خشک شوند تقریبا زیاد است.

در دومین روش، استفاده از فر است. در این روش، زردآلو ها را ابتدا ضد عفونی می نمایند و بعد از چیدن روی سینی های فر دمای فر را روی ١٧٠ درجه سانتیگراد تنظیم می نمایند. بعد از گذشت چندین ساعت، آب زردآلوها کم شده و ظاهر آنها چروک می شود. در مرحله بعد زردآلوها را از فر خارج کرده و در معرض هوا قرار می دهیم تا کم کم رطوبت آنها گرفته شود. خشک شدن زردآلو به این روش کمی سریع تر نسبت به روش اول انجام می شود.

و اما سومین روش، استفاده از تیزاب برای خشک کردن است. تیزاب محلولی است که فرآیند خشک شدن زردآلو را تسریع می بخشد. در این روش نیز ابتدا زردآلو ها را می شویند بعد از تمیز کردن، آنها را در محلول تیزاب قرار داده و در نهایت در معرض مستقیم نور خورشید قرار می دهند. در این روش قیسی های به دست آمده درشت تر و از ظاهر زیباتری بهره مند است.

مرجع فروش زردآلو خشک قیسی

مرجع فروش زردآلو خشک قیسی زردآلو به خوبی در ایران پرورش می یابد و ایران یکی از قطب های صادرکننده زردآلو خشک به سایر کشورها است. هر ساله مقدار زیادی از قیسی ها به کشورهایی همچون عراق و ترکیه صادر می شود. شرکت هایی مسئول توزیع مستقیم زردآلو خشک در سطح بازار و همین طور صادر کردن آن به سایر نقاط کشور است. شرکت ما یکی از معتبرترین شرکت ها در این زمینه هست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.