فروشنده آلو خشک ممتاز صادراتی

آلو خشک از با ارزش ترین خشکباری است که به روش های مختلفی در ایران تهیه و روانه بازارهای فروش می گردد؛ این محصول در کیفیت های مختلفی تهیه می گردد از این رو بهتر است این محصول را از مراکز معتبر خریداری کرد. فروشنده آلو خشک این محصول را در کیفیت ممتاز و قیمت مناسب روانه بازار فروش در داخل و خارج از کشور می کند تا نیاز مردم به این خشکبار تامین گردد.

فروشنده آلو خشک ممتاز صادراتی

آلو خشک چه خاصیتی برای بدن انسان دارد؟

آلو خشک چه خاصیتی برای بدن انسان دارد؟

آلو از جمله محصولاتی است که هم به صورت تازه و هم به صورت خشک شده مورد مصرف قرار می گیرد؛ آلو پس از برداشت به دلیل داشتن پوست نازک زود در معرض فاسد شدن قرار می گیرد از این رو برای افزایش عمر این محصول اقدام به خشک شدن آن می کنند.

آلو خشک شده برای مصارف آشپزی از جمله تهیه کوفته، خورشت های خوشمزه، فسنجان و غیره مورد استفاده قرار می گیرد؛ آلو خشک خورشتی بهتر است از سایز درشت و مزه ترش برخوردار باشد. آلو بخارا و آلو سیاه از مهم ترین آلو های کاربردی در خورشت می باشد

این محصول علاوه بر مصارف خوراکی، جهت مصارف دارویی نیز مورد استفاده قرار می گیرد؛ خاصیت زیاد این محصول به دلیل داشتن مواد مغذی زیاد می باشد. فیبر از جمله ترکیباتی است که در آلو خشک یافت می شود و از یبوست جلوگیری کرده و سبب تقویت دستگاه گوارش می شود.

آنتی اکسیدان های در آلو های تیره رنگ بیشتر از آلو های دارای رنگ روشن همچون آلو زرد می باشند؛ آنتی اکسیدان ها سبب تقویت دستگاه ایمنی بدن می گردند.

عرضه بدون واسطه آلو خشک ممتاز صادراتی

عرضه بدون واسطه آلو خشک ممتاز صادراتی

آلو از میوه هایی که در بسیاری از استان ها و شهر های کشور ایران از جمله استان آذربایجان غربی، گلستان، خراسان، و در شهر کاشان به وفور تولید و فرآوری می گردد؛ انواع مختلفی از آلو در کشور ما پرورش می یابد که از مهم ترین آن ها می توان به آلو بخارا، آلو زرد، آلو سیاه و … اشاره کرد. هر کدام از انواع آلو دارای مشخصات به منحصر به فردی بوده و برای مصارف مختلف به کار می روند.

آلو خشک درشت از پرفروش ترین آلو های موجود در بازار می باشد؛ ایران در تولید این محصول به خودکفایی رسیده از این رو بخش عمده آن را به سایر کشور ها صادر می کند.

این شرکت آلو خشک شده را بدون واسطه قرار دادن دلالان از کارگاه های تولیدی آن خردیداری کرده و سپس به دست مصرف کنندگان می رساند‌؛ از این رو به صراحت می توان گفت که آلو خشک در کیفیت درجه یک و قیمت معقول به صرفه از طریق این مرکز در بازار پخش می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.