فروشندگان عمده زرد آلو خشک صادراتی

زردآلو یکی از جذاب ترین میوه های تابستانی است که در کشورهای آسیایی بیشتر شده است.در تمام فصول می توانیم زردآلو بخوریم و از خوردن آن لذت می بریم.یکی از سالم ترین راه های نگهداری زردآلو خشک کردن آن است.یکی از محبوب ترین میوه های خشک در بین اکثر مردم زردآلو خشک است.دارا یک عادت دارد.فروشندگان عمده زرد آلو خشک آن را هم به صورت گوگردی و هم به صورت آفتابی تولید میکنند.

فروشندگان عمده زرد آلو خشک صادراتی

کاهش ریسک ابتلا به دیابت با مصرف زرد آلو خشک

کاهش ریسک ابتلا به دیابت با مصرف زرد آلو خشک امروزه اکثر ما از خواص و فواید میوه خشک آگاه هستیم و می دانیم که تنها مصرف روزانه چند عدد میوه خشک ارزش غذایی بالایی دارد و انواع مواد معدنی و ویتامین ها را در اختیار بدن ما قرار می دهد.

ویتامین E موجود در زردآلو خشک درشت و تازه نیز در تأثیر آن بر قند خون برای برخی افراد دیابتی نقش دارد. ویتامین E به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند و رژیم غذایی سرشار از آنتی اکسیدان به بهبود سطح قند خون افراد مبتلا به دیابت کمک می کند. مصرف نصف فنجان زردآلو خش ویتامین بدن را افزایش می دهد و بخشی از نیاز روزانه توصیه شده را تامین می کند.

زردآلو خشک ورقه ای سرشار از ویتامین C به عنوان یک آنتی اکسیدان طبیعی است که مقاومت بدن را در برابر سرماخوردگی افزایش می دهد. زردآلو خشک سرشار از مواد معدنی حاوی کلسیم، روی، آهن و پتاسیم است که در تقویت قلب و بدن بسیار موثر است. توصیه می شود میوه های خشک را در سبد غذایی قرار دهید. زیرا با مصرف آنها می توانید به سلامت قلب خود کمک کنید

مرجع خرید زرد آلو خشک صادراتی

مرجع خرید زرد آلو خشک صادراتی ایران یکی از کشورهای پیشرو در تولید زردآلو در جهان است که سالانه مقادیر قابل توجهی از این محصول را تولید و از ایران به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کند.

زردآلو و زردآلو در حال حاضر به بیش از 17 کشور از جمله عراق، مالزی و بسیاری از کشورهای اروپایی صادر می شود. بخشی از زردآلو تولیدی کشور به صورت تازه در بازار توزیع می شود و بخشی دیگر برای تهیه محصولات دیگری مانند قیسی، کمپوت، کنسانتره و … استفاده می شود. ارزش غذایی زردآلو بسیار بالاست و مصرف آن برای تامین بخشی از ویتامین های مورد نیاز بدن توصیه می شود و به همین دلیل زردآلو بازار پر رونقی دارد.

قیسی یکی از نمونه های زردآلو است که به دلیل ظاهرش می توانید آن را با زردآلو اشتباه بگیرید. زردآلوهای خشک و زردآلو خشک از نظر میزان آب موجود در آنها با هم تفاوت دارند. قیمت زردآلو زردآلو به عواملی مانند تازگی، بسته بندی، تولید سالانه، تقاضا، هزینه تولید، کیفیت، اندازه، رنگ و … بستگی دارد. مهمترین عامل در تعیین قیمت زردآلو، قیمت میوه تازه زردآلو است. به همین دلیل نمی توان قیمت زردآلو را به طور دقیق و پیوسته مشخص کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.