فروش زردآلو خشک سیاه

آلو خشک در انواع و اقسام مختلفی چون سیاه، بخارا، و … در ایران تولید میشود به طور کلی آلوها دارای سه طعم ترش، شیرین و ملس هستند که این مزه‌ها ممکن است در برخی از اقلام آنها کمی تفاوت داشته باشد.

آلو، زردآلو خشک سیاه و هلو همگی جزوه خانواده میوه های تک هسته‌ای میباشند که تولید بسیار بالایی در کشور ما دارند و تولیدکنندگان این محصولات را هم به صورت تازه و هم به صورت خشک شده به بازار ارائه می کنند.

فروش زردآلو خشک سیاه

آشنایی با ارزش غذایی زردآلو خشک اعلا

آشنایی با ارزش غذایی زردآلو خشک اعلا

بهترین نوع زردآلو رقم ایرانی برای اینکه هویت صادراتی پیدا کند، می بایست ویژگی های برتر از جمله طعم شیرین و از بافتی بدون آفت و بیماری آسیب زننده برخوردار باشد.

به غیر از ایران چند کشور در حوزه میوه زردآلو، ارقامی را پرورش می دهند که انحصار نام آنها فقط در کشور مبدأ شناخته می شودکه اکثر این ارقام، بهترین نوع زردآلو از نگاه کاربردی، به شمار می آیند.

در نواحی خاصی از دشت ها و جلگه های حاصلخیز میان کوهی، تپه ها و زمین های هموار چند شهر ایران، میوه زردآلو در رقمی مناسب در تناسب با ویژگی خاک، اقلیم آب و هوایی و میزان آب موجود کاشته می شود

بهترین نوع زردآلوجهاد کشاورزی، زردآلوهای شناخته شده دارای قابلیت برداشت انبوه و حجم تولید کم را بنا به اقلیم کشورمان با این نام ها تعریف می کند:

زردآلو که نامش عسگرآبادی است، زردآلو در نوعی که اردوباد نام دارد، زردآلو با نام تبرزه قرمز کشت می شود، زردآلویی که نصیری نام دارد، زردآلو با نام نوع قرمز و سفید شناخته می شود.

زردآلو قوامیزردآلو از نوعی که جهانگیری نام دارد، زردآلویی که نام نوع شاهرودی دارد، زردآلو فلکه ای، زردآلو با نام شکرپاره، زردآلو رجبعلی، زردآلو از نوع پرتقالی، زردآلوی کشت شده با نام جعفری.

زردآلو زود رس، زردآلویی که نام قربان مراغه ای دارد، زردآلو رویال، زردآلو با نام شمس، زردآلو نخجوانی.

خوشبختانه هویت انواع زردآلوی بومی کشور ایران به عنوان محصول زردآلو خشک صادراتی در اکثر بازار کشورهای بزرگ توسعه یافته و کوچک شناخته شده می باشد.

مراکز توزیع زردآلو خشک سیاه

مراکز توزیع زردآلو خشک سیاه

بهترین نوع زردآلو از نگاه اهمیت کاربردی آن، می بایست در ردیف رقمی قابل مصرف بیش از خام خوری باشد که می شود تعریف بهره برداری از تولیدات متنوع خانواده زردآلوهای مهم ایرانی را به عنوان محصول استفاده شده در تولید فرآورده ای مثل مربا، ترشک زردآلو، لواشک زردآلو و فرآوری برای امور خشکبار اعلام کرد.

از لحاظ فروش زردآلو خشک گروه زردآلوی شهرهای ایران، این آمادگی وجود دارد تا با سفارش قبلی نسبت به تأمین ارزان اقدام شود که هماهنگی و مشاوره ای دقیق برای نهایی شدن معامله صورت خواهد پذیرفت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.