قیمت برگه زرد آلو خشک ممتاز

زردآلو از محصولات باغی مهم می باشد که در برخی از استان های کشور ایران از جمله آذربایجان غربی، خراسان و … پرورش می یابد. فرآورده های مختلفی از زردآلو در بازار یافت می شود که پرمصرف ترین آن ها زردآلو خشک می باشد. این محصول در کیفیت های مختلفی تولید می شود از این رو قیمت متغیری نیز دارد. استعلام قیمت برگه زرد آلو خشک آفتابی از طریق این سایت انجام پذیر است.

قیمت برگه زرد آلو خشک ممتاز

زرد آلو خشک سرشار از ویتامین آ

زرد آلو خشک سرشار از ویتامین آ درخت زردآلو از گذشته های دور در ایران پرورش و توسعه یافته و فرآورده های حاصل از این محصول همواره توسط مردم استفاده شده است؛ زردآلو خشک سرشار از مواد معدنی و ویتامین های مفید برای بدن می باشد از این رو مصرف این خشکبار می تواند باعث افزایش سلامت مردم جامعه گردد.

کلسیم، پتاسیم، آهن، منیزیوم و ویتامین های A و B از مهم ترین املاح مغذی موجود در زردآلو خشک می باشند؛ زردآلو خشک منبع غنی از ویتامین A است، از این رو این خشکبار می تواند نیاز روزانه بدن به این ویتامین را تامین کند و به این طریق، این ویتامین از ایجاد بسیاری از بیماری ها در بدن جلوگیری می کند و نقش مهمی در سلامت انسان دارد.

ویتامین A موجود در زردآلو خشک در رشد کودکان بسیار موثر است به همین خاطر این محصول باید در رژیم غذایی روزانه کودکان قرار گیرد؛ علاوه بر این ثابت شده است که این ویتامین به جذب بهتر آهن در بدن کمک کرده و از بیماری آنمی پیشگیری می کند.

کمبود ویتامین A می تواند باعث تشدید بیماری های عفونی به خصوص در کودکان گردد؛ مصرف زردآلو خشک می تواند با تامین ویتامین A مورد نیاز بدن از ایجاد بیماری های عفونی دستگاه تنفسی و دستگاه گوارش پیشگیری کند. علاوه بر این موارد کمبود این ویتامین می تواند باعث تحریک پوست و خشکی آن گردد، از این رو می توان گفت مصرف زردآلو خشک سبب حفظ رطوبت پوست نیز می گردد.

مرجع فروش برگه زرد آلو خشک ممتاز

مرجع فروش برگه زرد آلو خشک ممتاز زردآلو خشک شده جزو اقلام با ارزش از نظر اقتصادی و صادرات می باشد و از تقاضا زیادی برای فروش برخوردار می باشد؛ زردآلو خشک درجه یک نیشابور به صورت کاملا ارگانیک و بدون استفاده از مواد شیمیایی مضر تولید می گردد از این رو مورد تایید سازمان بهداشت بوده و خواهان زیادی در بازار های خارج از کشور دارد.

بهترین روش برای خشک کردن زردآلو روش آفتابی است؛ در این روش از مواد شیمیایی جهت خشک کردن زردآلو استفاده نمی شود به همین دلیل زردآلو خشک آفتابی با کیفیت و خاصیت بالا تولید می شود، به همین دلایل می توان گفت که زردآلو خشک موجود در این شرکت برترین این خشکبار در بازار می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.