قیمت خرید آلو خشک خراسان عمده

آلو خراسان یکی از انواع مختلف آلو در ایران می باشد.قیمت آلو خشک خراسان بسیار مناسب بوده و خراسان یکی از قدیمی ترین تولیدکنندگان آلو در کشور است. آلو خشک انواع مختلفی دارد که می‌توان آلو بخارا، قطره طلا، شابلون، آلو شمس را نام برد .شهر های مختلف از جمله نیشابور ،مشهد، روستاهای بجنورد در زمینه تولید آلوی خشک در انواع مختلف فعالیت دارند وبهترین نوع آلو خشک را عرضه می کنند. آلوها در مجاورت نور خورشید خشک شده و معمولاً برای تولید آلو قرمز تنها از گرمای حاصل از نور خورشید و یا دستگاه های خشک کن استفاده می شود. آلو از میوه های پر طرفدار فصل تابستان است اما میتوان با خشک کردن این میوه در سایر فصول سال هم از آن استفاده کرد از انواع آلو می‌توان در غذاها و یا دنبال خشکبار و درمیان وعده ها استفاده کرد.

قیمت خرید آلو خشک خراسان عمده

مزایای استفاده از آلو خشک

مزایای استفاده از آلو خشک استفاده از آلو خشک مزایای زیادی برای بدن دارد. مغزی بدن است تمام سود سموم بدن را مصرف می کند و برای لاغری مناسب است. دستگاه گوارش را تقویت کرده، برای بیماری دیابت هم مفید است .آلو خشک دارای مواد معدنی مانند: آهن، منیزیم، کلسیم، پتاسیم و ویتامین های A,c,Eاست. استفاده ازآلو به دلیل وجود فیبر فراوان برای دستگاه برای تقویت دستگاه گوارش بسیار مفید بوده و یبوست را از بین میبرد و مسهل خوبی است .همچنین برای بیماری کبدی بسیار موثر است و از پوکی استخوان جلوگیری کرده و باعث تراکم استخوان ها میشود به عنوان آنتی اکسیدان قوی و عالی عمل می کند و به سلامت قلب کمک می کند .همچنین خطر ابتدا اطلاع به بیماری قلبی را کاهش می دهد. آلو ملین بوده و به هضم غذا کمک فراوانی می‌کند. با سرطان مبارزه کرده وکلسترول خون را پایین می آورد و جریان خون را بهبود می بخشد و از کم خونی جلوگیری میکند. طبع آلو سرد و تر است و برای کاهش حرارت بدن و متعادل کردن مزاج مفید است .صفرا و سودا را از بین میبرد و بهتر است افرادی که مزاج سرد دارند آلو را با عسل میل کنند.لازم به ذکراست استفاده از آلو باعث افزایش رشد موها شده و به رفع شوره سر کمک می‌کند.

مراکز پخش آلو خشک خراسان عمده

مراکز پخش آلو خشک خراسان عمده استان‌هایی مانند اصفهان، آذربایجان غربی‌ و شرقی، البرز، زنجان قزوین مانند مراکز پخش آلو خشک خراسان عمده فعالیت زیادی دارند .آلو در انواع مختلف با کیفیت بالا و قیمت مناسب قابل عرضه می باشد. بزرگترین خریداران صادراتی آلو بخارا ایران کشورهایی مانند پاکستان و هند است که با توجه به فعالیت های بازرگانی بسیار زیادی که طی سالیان گذشته در کشور انجام گرفته صادرات از استان خراسان سریع و به راحتی صورت می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.