قیمت عمده آلو بخارا درجه یک تازه

قیمت آلو بخارا درجه یک تازه بسته به کیفیت و مشخصات، اندازه و سایز متفاوت می باشد که هر چه آلو بخارا باکیفیت بطبع از قیمت بالاتری برخوردار می باشد. قیمت آلو بخارا خشک را می توان از طریق شرکت تولید بررسی کرد زیرا تولید کنندگان قیمت آلو بخارا را بر اساس زحمت تولید و مواد اولیه تعیین می کنند و روی بسته محصولات درج می نمایند تا افراد با بررسی قیمت آن ها را بیابند.

قیمت عمده آلو بخارا درجه یک تازه

بررسی ارزش غذایی موجود در 100 گرم آلو بخارا

بررسی ارزش غذایی موجود در 100 گرم آلو بخارا آلو بخارا یکی از با ارزش ترین خوراکی ها برای سلامتی می باشد زیرا این نوع میوه خشک سرشار از آهن، اسید فولیک، کلسیم، فسفر، فیبر های رژیمی، آنتی اکسیدان، ویتامین و… می باشد که این مواد مغذی برای بدن لازم و ضروری می باشد و در صورت کمبود بدن دچار مشکلات و بیماری ها می شود.

ارزش غذایی موجود در 100 گرم آلو بخارا عبارتند از:

240 کیلو کالری انرژی

30 گرم آب

7 گرم فیبرهای رژیمی

38 گرم قند

2 گرم پروتئین

63 گرم کربوهیدرات

69 میکرو گرم فسفر

53 میکرو گرم کلسیم

و….

آلو بخارا خاصیت ملینی دارد یعنی با مصرف آن، مشکل یبوست برطرف می شود زیرا آلو منبع فیبر های رژیمی می باشد که روده را مسهل می کند و کارایی و عملکرد آن ها را چند برابر می کند و در نتیجه سبب روان شدن مدفوع می شود که افراد برای موثر واقع شدن بهتر است چند دانه آلو بخارا درون آب بیندازند و صبح به صورت ناشتا مصرف کنند.

این نوع میوه خشک خاصیت خونسازی دارد طوری که با مصرف آن، کم خونی و فقر اهمال درمان می کند زیرا آلو بخارا من یه آهن می باشد که با قرار دادن آن در برنامه غذایی، آهن ها جذب بدن می شود و گلبول های قرمز خون را افزایش می دهد و سطح هموگلوبین را بالا می برد و درر نتیجه خون را برای سایر قسمت های حیاتی بدن انتقال می دهد.

آلو بخارا برای افرادی که دچار پوکی استخوان هستند توصیه می شود زیرا کلسیم های درون آن، جذب استخوان و دندان می شود و تراکم آن ها را حفظ می کند و از تحلیل رفتن کلسیم جلوگیری می کند و سبب سلامت فرد می شود.

مرکز تولید آلو بخارا درجه یک تازه

مرکز تولید آلو بخارا درجه یک تازه مرکز تولید آلو خشک اصفهان از بهترین و درجه یک ترین آلوها تازه برای تولید استفاده می کنند تا ممتازترین آلو خشک بخارا برای فروش داشته باشند که این امر سبب افزایش اعتبار می شود و در نتیجه رضایت متقاضیان را به خود جلب می نمایند و سبب افزایش سود دهی و فروش بیشتر می شود.

سفارش آلو بخارا درجه یک از طریق شرکت های تولید به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام می شود که سبب کاهش هزینه می شود یعنی افراد با کمترین هزینه می توانند بهترین نوع آلو را سفارش دهند و از فواید آن بهره مند شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.