قیمت فروش آلو خشک آفتابی نیشابور

قیمت آلو خشک آفتابی نیشابور بسیار مناسب بوده و آلو خشک آفتابی نیشابور یکی از بهترین انواع آلو خشک تولید شده از نظر سلامت میباشد و استفاده از آن نسبت به نمونه های دیگر ارجحیت دارد.

آلو خشک آفتابی از میوه آلو درست می‌شود. آلو آفتابی در پزشکی سنتی جایگاه بالایی دارد و از این خوراکی برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می شود.میوه آلو چه به صورت تازه و چه به صورت خشک شده ارزش غذایی و خواص درمانی زیادی دارد. آلو خشک آفتابی سرشار از مواد معدنی مانند فسفر، منگنز، منیزیم، مس و پتاسیم است.

قیمت فروش آلو خشک آفتابی نیشابور

راهنمای نگهداری از آلو خشک آفتابی

راهنمای نگهداری از آلو خشک آفتابی شرایط نگهداری انواع میوه خشک مانند آلو باید به روش درستی باشد تا دوام و ماندگاری مناسب تری داشته باشند و بتوان مدت بیشتری از آن استفاده کرد آﻟﻮ را ﭘﺲ از ﺑﺮداﺷﺖ آن ﻣﻲ ﺗﻮان ﺑﻪ روش ﻫﺎی ﮔﻮﻧﺎﮔﻮن ﻧﮕﻪ داری ﻛﺮد. ﺳﺮد ﻛﺮدن‬ ‫آﻟﻮ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﻲ درﻧﮓ ﭘﺲ از ﺑﺮداﺷﺖ آن ﺑﺮای ﺟﻠﻮﮔﻴﺮی از ﭘﻼﺳﻴﺪﮔﻲ، اٌﻓﺖ ﻛﻴﻔﻴﺖ و ﻛﺎﻫﺶ وزن آن اﻧﺠﺎم ﻳﺎﺑﺪ.

برای استفاده از خشکبار مخصوصا آلو باید با رعایت نکات مهم و مناسب آن را بسته بندی و استفاده کرد. همه ی انواع آلوها باید در شرایط دمایی خنک و خشک و تاریک نگهداری شوند.بسته بندی آلو در پاکت های کاغذی هم بسیار مناسب است چون کاغذ رطوبت اضافی میوه را جذب میکند در نتیجه مدت زمان طولانی تری میتوان از آن میوه نگه داری کرد.

برای نگهداری آلو در فریز هم باید آلو در ظرف های در بسته به طور مناسب در یخچال قرار گیرد.

تولید کنندگان آلو خشک آفتابی نیشابور

تولید کنندگان آلو خشک آفتابی نیشابور در شهرستان نیشابور تعداد زیادی کارگاه تولید کننده آلو خشک وجود دارند که به روشهای سنتی و صنعتی اقدام به تولید آلو خشک کرده و محصولات خود را به بازار عرضه میکنند. در این بین تعداد معدودی از تولید کنندگان هستند که این محصول را در تناژ بالا تولید کرده و بسته بندی آن را نیز انجام میدهند.

برای تهیه آلو خشک در ابتدا آلو های رسیده شده را از باغات جمع آوری میکنند و بعد از جوشاندن و یا قرار دادن در آب نمک اقدام به پوستگیری آنها مینمایند. سپس آلو های پوست کنده شده را با دود گوگرد و یا تیزاب فرآوری نموده و بر روی سبد های بزرگ در مقابل آفتاب قرار میدهند تا خشک شوند.

قیمت آلو خشک آفتابی نیشابور ۴به صورت تجاری و عمده از طریق این مرکز تولید آلو خشک در نیشابور ارائه میشود. همچنین انواع دیگر آلو خشک نیشابور مانند آلو خشک بخارا, آلو خشک حسنی, آلو خشک شوقانی, آلو خشک قطره طلا با قیمت های مناسبی توسط این مجموعه به بازار عرضه میشود.

سود آوری در زمینه آلو خشک نیاز به داشتن تنوع محصول خواهد داشت چرا که مشتریان از انواع آلو خشک برای مصارف مختلفی بهره میبرند و اقدام به خرید با توجه به نیاز خود در زمینه های مختلف مانند آشپزی و یا تهیه ترشک و لواشک مینمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.