قیمت پخش آلوی خشک شده

آلو یک میوه خوشمزه و جذاب از خانواده زردآلو، شلیل است. اما این میوه تنوع بسیار بیشتری نسبت به هلو و زردآلو دارد. برخی از انواع آلو را می توان خشک کرد و استفاده کرد.قیمت آلوی خشک شده به نسبت آلوی تازه بیشتر می باشد. البته مراکز فروش زیادی هستند که سعی کرده اند این محصول را با قیمت مطلوب ارائه دهند.

قیمت پخش آلوی خشک شده

آلوی خشک سرشار از ویتامین سی

آلوی خشک سرشار از ویتامین سی از خواص آلوی خشک درجه یک می توان به افزایش ایمنی بدن اشاره کرد. زیرا آلو سیاه منبع غنی از مواد معدنی مانند آهن، پتاسیم و منیزیم است. از طرفی ویتامین C و E نیز دارد که مصرف آن می تواند سلول های بدن را در برابر رادیکال های آزاد محافظت کند. بنابراین سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و همچنین می تواند بدن را در برابر سرماخوردگی مصون نگه دارد.

یکی دیگر از مزایای آلو این است که به کاهش وزن کمک می کند. آلو همچنین انرژی و متابولیسم را افزایش می دهد. همچنین به هضم دیرتر غذا کمک می کند. باعث می شود برای مدت طولانی تری احساس سیری کنید. بنابراین خوردن 2 تا 3 عدد آلو می تواند در کاهش وزن و کاهش اشتها بسیار موثر باشد.

یک نکته در رابطه با مصرف آلو قابل توجه است. استفاده زیاد از این ماده غذایی می تواند عوارض جدی و تهدید کننده ای داشته باشد. اسهال شدید یکی از شایع ترین عوارض است. اگر قصد دارید از این ماده غذایی به صورت روزانه برای مدت طولانی استفاده کنید. می توانید در طول روز 4 تا 5 عدد استفاده کنید.

شرکت پخش آلوی خشک شده

شرکت پخش آلوی خشک شده بهترین انواع آلوی ایرانی همه ساله در استان های خراسان رضوی و خراسان شمالی عرضه می شود. قیمت آلو در شهرهای بزرگی مانند تهران اگرچه بسیار بالاست، اما این سفره ایرانی پرکاربرد در شهرهای تولیدکننده آن از نظر تناژی قیمت بسیار منصفانه ای دارد.

طبق آمار سال های گذشته نشان می دهد که کشت و تولید آلو می تواند سودآوری بالایی داشته باشد بنابراین می توان در این زمینه سرمایه گذاری کرد.

فرصت صادرات آلو نیشابور و آلو خشک در مشهد در کشورهایی مانند پاکستان و سایر کشورها نیز رونق بیشتر و افزایش قیمت تولیدکننده را به همراه خواهد داشت. بنابراین اگر شما سرمایه‌گذار هستید که به دنبال درآمد قانونی و تولید محصولات پرفروش برای بازار خشکبار هستید حتما با شرکت‌های معروف آلوچه ایرانی وارد مذاکره شوید.

آلوهای تولید شده در ایران به دلیل کیفیت بالا برای تجارت به کشورهای دیگر ارسال می شوند. کشورهایی مانند عراق، ترکیه، عمان، هند، پاکستان و ارمنستان آلو ایرانی را برای صادرات وارد می کنند.پس میتوان گفت که ایران از جمله کشور های صادرکننده آلو خشک می باشد.

تجارت آلو خشک از جمله مقررات گمرکی برای صادرات محصولات با کیفیت به کشورهای مختلف زمان زیادی می برد. آلوها بسته به کشوری که در آن صادر می شوند کیفیت بالاتری دارند، برای مثال آلوهای صادراتی به ایالات متحده باید کیفیت بسیار بهتری نسبت به کشورهای فقیر داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.