مایع دستشویی طبیعی که موجب کهیر دستان نقاش معروف شد

شما می خواهید مایع دستشویی طبیعی بسازید چرا که این مایع برای شما و مهمانانتان راحت تر است.

این راهی برای استفاده از ضایعات صابون از صابون سازی است ساخت خانگی ضایعات و هزینه را کاهش می دهد.

درست کردن صابون مایع خانگی جالب است! درست کردن صابون مایع از صابون بار هم در این قسمت بیان می شود.

آیا می توانید صابون نواری را به مایع تبدیل کنید؟ بله، تو میتونی! رنده کردن یک تکه صابون با رنده پنیر و خیساندن آن در آب مقطر داغ می تواند یک یا دو قطعه صابون را به یک لیتر صابون مایع تبدیل کند.

ابتدا یک صابون 100% طبیعی تهیه کنید و آن را رنده کنید. سپس یک لیتر آب مقطر را در یک تابه گرم کنید تا فقط بجوشد و رنده های صابون را روی آن بپاشید.

ظرف را در جایی قرار دهید تا در دمای اتاق خنک شود و سعی کنید از هم زدن آن خودداری کنید زیرا می تواند باعث کف شدن صابون شود. رنگ و بوی نوار صابون کمی در صابون مایع خانگی به چشم می خورد، اما به شکلی ظریف.

اگر بعد از بیست و چهار ساعت صابون بیش از حد آبکی شد، عمل فوق را با آب صابون تکرار کنید و صابون رنده شده بیشتری اضافه کنید.

من به تازگی یک دسته جدید از صابون مایع از صابون نواری و یک نوار قدیمی صابون ادویه کدو حلوایی خانگی درست کرده ام و یک صابون مایع عالی برای تمیز کردن دست ها ایجاد کرده است.

به دلیل وجود کدو حلوایی در آن زرد روشن است و رایحه ضعیفی دارد. حتی می توانید از آن به عنوان صابون ظرفشویی مایع خانگی استفاده کنید.

اگرچه اگر می خواهید از ایجاد لکه یا لایه روی ظروف خود جلوگیری کنید، بهتر است از صابون با چربی 0٪ (مانند این دستور صابون ظرف جامد) استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.