مراکز فروش قیسی شیرین عمده

قیسی یکی از فرآورده های مهم زردآلو می باشد که نه رطوبت زردآلو را دارد و نه خشکی برگه آن را، بلکه چیزی وسط این دو قرار می گیرد. زردآلو کامل را با هسته و بی هسته خشک می کنند و به آن قیسی می گویند. برگه قیسی درشت یکی از محبوب ترین خشکباری محسوب می شود که طعم خوشایندی دارد. تیم تخصصی ما از جمله مراکز فروش قیسی عمده است که امکان ثبت سفارش را از طریق همین درگاه فراهم کرده است.

مراکز فروش قیسی شیرین عمده

طبع انواع قیسی در طب سنتی

طبع انواع قیسی در طب سنتی همانطور که به مصرف زردآلو به عنوان معدنی از مواد پروتئین و ویتامین بسیار توصیه می شود، قیسی هم از این خواص مبرا نیست. در این بخش می خواهیم به طور اختصاصی به طبع قیسی و فوایدی که به همراه دارد بپردازیم. قیسی در طب سنتی طبعی سرد و خشک دارد و به دلیل فوایدی که دارا می باشد مصرف آن بسیار توصیه می شود.

قیسی منبعی از آنتی اکسیدان است، آنتی اکسیدان هایی چون بتاکاروتن، ویتامین c و ویتامین A که هر کدام برای بدن جزء مواد ارزشمند و مورد نیاز می باشند. حضور بتاکاروتن در بدن از بروز بیماری های مرتبط با رادیکال های آزاد چون سرطان پیشگیری می کند به همین دلیل حضور این ماده ارزشمند در بدن سیستم دفاعی ما را تقویت می کند. ویتامین آ آنتی اکسیدان دیگری است که محلول در چربی می باشد.

این ویتامین باعث می شود آلاینده هایی چون سرب و فلزاتی سنگینی که به شکل های مختلف وارد بدن می شوند، از بین بروند. علاوه بر این ویتامین A یکی از ویتامین های موثر در تقویت عملکرد بینایی چشم می باشد به همین دلیل حضور آن در بدن از ویتامین های ضروری می باشد. آنتی اکسیدان های دیگری چون فلانوئید ها در بدن سیستم ایمنی بدن را در برابر بروز بیماری هایی چون دیابت و بیماری های قلبی محافظت می کند.

از آنجایی که حضور رادیکال های آزاد در بدن باعث آسیب رساندن به سلول های بدن می شوند مصرف خوراکی هایی که خاصیت آنتی اکسیدانی دارند و کمک می کنند این رادیکال های آزاد از بین بروند، بسیار توصیه می شود. قیسی به عنوان یک خشکبار خوش مزه می تواند نقش یک میان وعده مقوی و خوش طعم را برای شما پر کند، همچنین بدن شما را در برابر هر گونه عامل بیماری زا محافظت کند.

سفارش خرید قیسی شیرین صادراتی

سفارش خرید قیسی شیرین صادراتی مناطق مختلفی از کشورمان در حوزه تولید قیسی فعال می باشند که در این میان ارومیه را می توان یکی از مناطق غربی فعالی در کشور دانست. قیسی ارومیه درجه یک از شناخته شده ترین محصولات می باشد.

این قیسی صادراتی از کیفیت تولید بالایی برخوردار است. به گونه ای که رنگ روشنی دارد، بافت آن منسجم است، مزه شیرین و ملس دارد و به صورت کاملا بهداشتی فرایند تولید خود را طی کرده است. برای تهیه راحت این محصول امکان خرید قیسی ارومیه باکیفیت را به صورت مستقیم فراهم کرده ایم. می توانید از طریق همین سایت این محصول را ثبت سفارش کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.