مرکز فروش آلو خشک درجه یک

تولید انواع آلو خشک شده در کشور ما قدمتی دیرینه دارد امروزه با توجه به آگاهی روزافزون مردم نسبت به خواص شگفت انگیز آنها این صنعت در حال رشد و گسترش بیشتر است بزرگترین مرکز فروش آلو خشک درجه یک در ایران، شهرستان نیشابور در استان خراسان محسوب میشود.

آلو خشک نیشابور عمده در اختیار کارخانه قرار میگیرد و در کارخانه در بسته بندی های شکیل برای پخش در بازار داخلی و خارجی آماده میشود.

مرکز فروش آلو خشک درجه یک

اطلاعاتی در رابطه با آلو خشک درجه یک

اطلاعاتی در رابطه با آلو خشک درجه یک وقتی آلوها بعد از رسیدن در مقابل نور خورشید و یا در کوره خشک می شوند میزان آب موجود در آنها کم میشود بنابراین میزان قند و انواع ویتامین‌ها و مواد مغذی موجود در آنها از آلوی تازه بیشتر است.

آلو خشک سرشار از کربوهیدراتها می باشد که به تدریج در بدن جذب می شود از این رو از بالا رفتن قند خون و احساس گرسنگی جلوگیری می کند و بیشتر تولید انرژی می کند به همین دلیل به ورزشکاران توصیه می شود از این ماده بیشتر استفاده کنند.

یکی از خواص اصلی آلو خشک شده ملین بودن آن می باشد که بخاطر وجود سطح بالای فیبر موجود در آن می باشد که باعث تسریع عبور مواد دفعی از روده می شود از جمله دیگر خواص این محصول می توان به ضد فشار خون بالا، جوان کننده پوست، باعث کاهش وزن شدن و جلوگیری از رشد میکروب‌ها و باکتریها در بدن، کمک به درمان هپاتیت و حفظ سلامت قلب اشاره کرد.

مصرف این آلوها بخاطر طبع سردشان برای افراد گرم مزاج بسیار توصیه می شود همچنین این محصول سرشار از ویتامین‌ها A و ویتامینD و پتاسیم و منیزیم و آهن می باشد. معمولا خشک کردن آلوها به دو روش انجام میشود: روش سنتی که آلوها در معرض نور خورشید خشک می شود روش تیزآبی یا گوگردی که این روش بسیار مشتری پسندتر و تمیز تر است

فروشگاه عرضه آلو خشک درجه یک

فروشگاه عرضه آلو خشک درجه یک آلو خشک شده در بازار بسته به کیفیت میوه تازه ای که خشک میشود و درجه خشکی آن به دو دسته آلوی خشک درجه یک و درجه دو تقسیم می شود که از جمله خصوصیات آلوی درجه یک میتوان به سایز درشت، رنگ و طعم دلچسب و خوش گوشت بودن آن اشاره کرد.

امروزه بدلیل طول عمر بیشتر میوه های خشک در مقایسه با میوه تازه این صنعت در حال رونق می باشد یکی از مهمترین عواملی که بازرگانان در پخش آلو خشک درجه یک در فروشگاههای زنجیره ای و صادرات به آن توجه ویژه ای دارند بسته بندی و بهداشتی بودن آن است که میتواند باعث رونق بهتر این محصول در سطح داخلی و خارجی میشود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.