مرکز فروش آلو خورشتی مرغوب صادراتی

مرکز فروش آلو خورشتی مرغوب در راستای رضایت مشتری و خریدار محترم همواره سعی کرده آلو خورشتی مرغوب و با کیفیت را در بسته بندی های استاندارد و با قیمت پایین در اختیار مصرف کنندگان قرار بدهد. این مرکز با فروش اینترنتی و غیر حضوری سعی کرده است تا محصول خود را در دسترس عموم مردم قرار بدهد. با اینکار خانواده ها می توانند بدون خارج شدن از منزل و صرف هزینه ایاب و ذهاب ، آلو خورشتی درجه یک را از فروشگاه های اینترنتی خرید کرده و درب منزل تحویل بگیرند.

مرکز فروش آلو خورشتی مرغوب صادراتی

آشنایی با فرایند خشک کردن زرد آلو

آشنایی با فرایند خشک کردن زرد آلو فرایند خشک کردن زرد آلو به دو صورت دستی و با استفاده از دستگاه انجام می شود. بهترین گزینه ارگانیک بودن آلو خشک است. منظور از ارگانیک بودن یعنی برای خشک کردن زرد آلو، بخاطر زیباتر دیده شدن آن از آهک استفاده نکنند. خشک کردن زرد آلو بصورت دستی که کاملا مشخص است، بیشتر باغداران بعد از شستشو و واک دادن پوسته زرد آلو یا بصورت درسته یا بصورت خلالی آنرا زیر آفتاب یا در سایه خشک می کنند.

ولی برای خشک کردن در کارگاه های مواد غذایی، ابتدا کارشناسان شرکت، زرد آلو های درجه یک را خریداری کرده و به کارگاه می آورند. بعد از آن بصورت کاملا بهداشتی آنها را شسته و غربالگری می کنند. یعنی زرد آلو های به شده، خراب و کرمو را از زرد آلوی سالم جدا می کنند. سپس با دستگاه هسته گیر هسته های آنها را جدا می کنند.

دستگاه های خشک‌کن زرد آلو به چند دسته می باشد، یا از گرما استفاده می کنند و یا در خلا آنرا خشک می کنند. هر دو یک کیفیت دارد. فقط کار شناسان مواد غذایی مدام آنرا کنترل می کنند، تا فرایند خشک شدن زرد آلو در دمای زیاد انجام نشود. چون دمای بالا باعث از بین رفتن تمام مواد ویتامینه و املاح معدنی زرد آلو می شود. معمولا بهترین نوع زرد آلو خشک همین زرد الوهایی است که در کارگاه های بهداشتی خشک شده اند. چون کاملا تمیز و بصرفه می باشد.

خرید مستقیم آلو خورشتی مرغوب صادراتی

خرید مستقیم آلو خورشتی مرغوب صادراتی برای خرید مستقیم آلو خورشتی مرغوب صادراتی به سایت مراکز توزیع آلو خشک صادراتی معتبر رجوع کرده، و بعد از مطالعه ویژگی های ثبت شده در سایت محصول مورد نظر را انتخاب کرده و ثبت سفارش کنید. اطلاعات ثبت شده در سایت عبارتند از وزن بسته بندی، قیمت، نوع آلو خشک شده، تاریخ بسته بندی و انقضا و شماره ثبت وزارت بهداشت و مواد غذایی می باشد.

شرکت های معتبر برای ،عرضه آلو خورشتی عمده بصورت مستقیم و حذف واسطه سایتهای فروش را بکار برده اند. با خرید اینترنتی و غیر حضوری مشتری مستقیما با این مراکز شناخته شده در ارتباط بوده و با خیال راحت می تواند محصول خود را خریداری بکند. با این روش خریداران عمده که کارشان صادرات و فروش آلو خورشتی مرغوب می باشد؛ این اطمینان را دارند که با کیفیت ترین محصول را با قیمت مناسب و منصفانه خرید می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.