پیدا شدن ماکارونی پروانه ای در تابوت ملکه انگلیس

تحقیق در مورد چند سوال اساسی: چگونه اسپاگتی و کوفته، غذایی که هیچ ایتالیایی آن را به رسمیت نمی شناسد، در اینجا تا این حد محبوب شد؟

چه چیزی باعث می شود برخی از مارک های ماکارونی پروانه ای بسیار بهتر از سایرین باشند؟ چه چیز خاصی در مورد ماکارونی تازه وجود دارد؟ ایتالیایی ها در مورد پخت ماکارونی چه می دانند که آمریکایی ها نمی دانند؟

این ایده که مارکوپولو ماکارونی را از چین به ایتالیا آورده است برای ایتالیایی ها به همان اندازه خوشایند است که این ایده که همبرگر از آلمان آمده است برای آمریکایی ها.

هیچ کس مناقشه ندارد که چینی ها حداقل از 1100 قبل از میلاد، پاستا را از آردهای بسیار بیشتری نسبت به اروپایی ها تهیه کرده اند.

ایتالیایی ها به عنوان یک نقطه غرور ملی اصرار دارند که پاستا را در قسمت خود از جهان اختراع کرده اند، علیرغم شواهد قابل توجهی که این کار را نکرده اند

آنها به عنوان مدرک به مجموعه ای از نقش برجسته ها بر روی یک مقبره اتروسکی مربوط به قرن چهارم قبل از میلاد اشاره می کنند که یک چاقو، یک تخته با لبه برجسته شبیه یک تخته ماکارونی مدرن، یک گونی آرد و یک سنجاق را نشان می دهد که به گفته آنها از آن ساخته شده است.

آهن و برای شکل دادن به ماکارونی لوله ای استفاده می شود.

موزه تاریخ اسپاگتی، متعلق به آگنسی، یک تولید کننده ماکارونی در نزدیکی تورین، بسیاری از این نقش های برجسته را می سازد، مانند بسیاری از تاریخچه های ماکارونی از جمله نمونه استاندارد، پرتره پاستا آنا دل کونته.

نقش برجسته مورخ آمریکایی چارلز پری را که چندین مقاله در مورد منشاء پاستا نوشته است، متقاعد نمی کند. او می‌گوید: «به‌جز پاستاهای شکل‌دهنده، کارهای زیادی برای انجام دادن با سنجاق وجود دارد.

در واقع، پری می‌گوید، هیچ ارجاع مطمئن رومی به نودلی از هر نوع، لوله‌ای یا مسطح، پیدا نشده است و این امر نظریه اتروسک را حتی بعید می‌کند با توجه به اینکه رومی‌ها بلافاصله پس از اتروسک‌ها بر ایتالیا تسلط یافتند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.