گربه ای وحشی باعث کشته شدن پرندگان زینتی شد

اکلامپسی در گربه ها و عروس هلندی یک وضعیت اورژانسی نادر هیپوکلسمی است که به طور کلی یک تا چهار هفته پس از زایمان رخ می دهد اما می تواند قبل از آن نیز رخ دهد.

عوامل خطر شامل رژیم غذایی نامناسب، غده پاراتیروئید غیرطبیعی و مصرف مکمل کلسیم در دوران بارداری است.

علائم اکلامپسی به صورت بی قراری، نفس نفس زدن و سفتی شروع شده و در قیمت گربه نیز مؤثر می باشد.

همچنین می تواند منجر به بی نظمی، لرزش، ناتوانی در راه رفتن و تشنج شود.

درمان شامل مایعات داخل وریدی، مکمل های کلسیم داخل وریدی دقیق و سایر داروهای حمایتی و به دنبال آن مکمل های خوراکی و از شیر گرفتن بچه گربه ها در اسرع وقت یا تکمیل رژیم غذایی آنها با جایگزین شیر است.

چرخه فحلی که بیشتر به عنوان چرخه گرمای گربه ماده شناخته می شود، شامل چندین مرحله است، مرحله ای که فحلی نامیده می شود به زمانی اشاره دارد که ماده از نظر جنسی پذیرا است.

این جزوه سن شروع، قیمت گربه و قیمت سگ و علائم بالینی گربه در گرما، طول و مراحل چرخه گرما، و همچنین مزایای عقیم‌سازی یک ماده قبل از اولین دوره گرمایش را توضیح می‌دهد.

این جزوه نیاز به اطمینان از اینکه گربه باردار شما تغذیه کافی دریافت می کند را مورد بحث قرار می دهد تا مطمئن شوید که هم او و هم بچه گربه هایش در این زمان که نیازهای بدن او افزایش یافته است، رشد می کنند.

پیشنهادات تغذیه و رژیم غذایی برای حیوانات خانگی چون پرندگان زینتی ارائه شده است.

ناباروری در یک ملکه (گربه ماده سالم) به عنوان ناتوانی در به دنیا آوردن بچه گربه های زنده، علیرغم تولید مثل مناسب با یک نر بارور تعریف می شود. این جزوه خلاصه ای از علل شایع ناباروری را به همراه نحوه تشخیص و در صورت امکان درمان ارائه می دهد.

 • منابع:
  1. Home » Pet Health » Educational Articles » Educational Articles
 • تبلیغات: 
  1. برنامه موقت ایالات متحده برای روپوش
  2. محافظ روبالشی هتل پیشرفته
  3. استفاده از لباس زیر بسیار اهمیت دارد!
  4. تقویت سیستم ایمنی با مصرف میوه خشک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.